Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość gość12927272
no właśnie :0 i co z tymi walorami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
dialogi na 4 nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
to kiedy ten mail podasz? gg lub inny komunikator?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kolejny naiwny nie znający kobiecej natury - tylko zwykłe d****i wystawiają się na tacy. Pomyśl, pokombinuj - pokaż, że potrafisz myśleć nie tylko małą główką na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
spadaj gosciu "znawco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
mamy w Polsce demokracje i każdy ma racje:) ale Sexi to zawsze od ciebie zależy co , komu i kiedy dajesz:) a nie lubię jak się ktoś wtrąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Poza tym nie lubię mówiąc kolokwialnie grzebać w sprawach prywatnych to dla mnie święte , jak kos chce to daje, jak nie to nie:) oczywiście łatwo i prosto można by znaleźć Twoje IP. i po nitce do kłębka , ale brzydzę się takimi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Stary:) najwyżej się zorganizuje trąby jerychońskie i mury i bramy same się rozpadną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość12927272 Hmm nie no pewnie można namierzyć każdego, tylko trzeba wiedzieć jak :) Już napisałam, że maila tu nie podam, kto chciał kontakt, to go dostał sam podając do siebie. stary, jakie szturmowanie, moje bramy są tak zabezpieczone, że ciężko je pokonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksi chyba nie myślisz, że taka prowizorka mnie zatrzyma przed doskonałym podkopem do twoich stringów :P daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
OK. i poszłooooo:) ciekawe czy pójdzie fajnie:) ale ja wszystkim dobrze życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
należy pochwalić działania Starego Gośća:) powolutku nie spiesząc się bez ponaglania:) według starej dobrej szkoły:)) @ chwilowy, żeby złapać kontakt potem się wykasuje ,aby jacyś złośliwcy nie spamowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary chce kupić heheh tego wiadomego maila:) jak jesteś po urlopie to ci się grosz przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
powyzej to byłem ja gość12927272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość12927272 - dla mnie każdy dzień życia jest ważny a ty chcesz dokonać na mnie szybkiej eutanazji? :) Po czymś takim mogę zostać uduszony tymi stringami - więc muszę ci grzecznie odmówić. Ale - mała rada starego - pokombinuj nieco, pogadaj i stań się "dostępny na @" a może nie będziesz musiał mi bulić ...z łowcy staniesz się zwierzyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary Gość:) ależ skąd nie dybie na twoje życie:) choć no, stringi bywają mocne i taka pętla na szyi nie wróży nic dobrego;) a filozoficznie rzecz ujmując to i tak tylko czasowo przebywamy na " ziemskim padole" jeden wyrok jest dla wszystkich:) a ja tam zadziałam:) wszystko w swoim czasie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×