Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

js weź nie strasz bo ja dziś na bosaka latam caly dzień:D:D mam znieksztalcona opinie tzn ten cukierek29,musze zie zamienic z kumplami na nicka:D:Dtak robimy wymieniamy się autami,nickami,hobbies mamy podobne::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowity1980 uważaj bo dziunia pewne ciągnie jak odkurzacz. By ci sprzętu nie urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem seksoholiczką gość ja już urobiona jestem, za późno na to smiech.gif Osobiście to "ciasto" zagniatałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzoskiwnka czy muszelka to się koorwa do dziecka mówi - laska ma c*pkę a facet kootasa - żeby stary facet bawił się w przedszkole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie kiedy tak soki z niej sciekaja,lizesz ja i patrzysz na jej twarz i widzisz jak każdy ruch jezyka(i/lub palcow) ma odbicie w mimice jej buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcy - może zwalcie sobie wzajemnie i napijcie się piwka - taki męski wieczór przy browarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierku swoim mleczkiem zalej swój firmowy cukier i sprzedawaj zdobyczom jako ptasie mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:28 czemu jesteś zlosliwy:Dto nic nie zmieni w moim zyciu:)jeśli jesteś sobą to gratki a jeśli się spinasz to wyluzuj,szkoda zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry - coś cicho tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×