Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość likiereczka

bcca i l karnityna

Polecane posty

Gość likiereczka

witam. Od jakiegos czasu regularnie chodze na aerobik, od neidawna też na zumbę. Dostalam jakis zcas temu od znajomego odzywki, dokladnie Aminokwasy BCCA ( w tabletkach) i L-karnitynkę z zieloną herbatą (w płynie). No i właśnie tu mam taki problem, że nie wiem jak to brać. Na l-karnitynie jest napisane, że 5 ml wlac do wody i pic w trakcie wysiłku, ok. A jak brac aminokwwasy? czy to zalezy od masy? (na opakowaniu jest napisane, że 3 tabletki po treningu) a kolega ktory cwiczy mowi zebym brala jedna przed i jedna po... wiec jak to w koncu ma byc? (waze 56 kg) 172 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowie sie ktos, ktos sie zna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie w twoim przypadku darowala BCAA, szkoda kasy. Jedz troche wiecej miesa, na to samo wyjdzie. Ale jak juz, to nie ma to az tak wielkiego znaczenia, bierz jek ci wygodnie. Tylko nie spodziewaj sie cudow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likiereczka
A co myślicie o omadrenie? warto go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co wy za substancje wynajdujecie... Mam nadzieje ze tego niego nie bierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja to BCCA dostalam, nie kupilam specjalnie wiec dlatego chce brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci doradził z BCAA, jedna tabletka przed i jedna po. A ten omadren? Co to w ogóle jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wystarcza dieta białkowa plus codzienny basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nie znających tematu : omadren wydawany wyłacznie na receptę zawiera duże ilości testosteronu , wskazanie dla osób po przebytej chemioterapii w chorobie nowotworowej z uwagi na duże wyniszczenie orgazizmu w praktyce chłopcy , którzy chcą sobie dopakować żrą to z nielegalnego źródła dlatego pozostaje nadzieja ,że to nie autorka to pisze, tylko to jakiś żart :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aminokwasy to po prostu białko , przydatne dla osób budujących tkankę mięśniową, kulturystów, l-karnityna to suplement , którego działanie jest delikatnie mówiać wątpliwe, tzn badanie nie wykazały istotnego wpływu na chudnięcie wniosek , wyrzuć to badziewie albo najlepiej sprzedaj jakiemuś napaleńcowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubicsiebie
Tak jak przedmówcy nie polecam BCAA, ponieważ w większości przypadków jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jeżeli chodzi o L-karnitynę to jest to lepszy wybór. Dobrze nawadnia organizm i wspomaga (czasami) odchudzanie... czyli generalnie pobudza organizm do działania. Moim zdaniem powinnaś odpuścić sobie takie suplementy. Nie wiem czy jest to Ci w ogóle potrzebne. Lepiej jest dobrze zjeść i dostarczyć to samo w posiłku w granicach możliwości. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubicsiebie dobrze mowi. Przede wszystkim dieta i cwiczenia. Nalezy pamietac, ze marzenia o szczuplej sylwetce dobrze sie sprzedaja, wiec producenci dobrze na tym wychodza. A prawda jest taka, ze wiekszosc tych substanji zamknietych w kolorowych sloiczkach mozna dostarczyc organizmowi z pozywieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
BCAA jest ok,ale trzeba wiedzieć w jakiej kolejności je brać. Ja najpierw robię trening siłowy,a później wycisk aerobowy bieżnia, rower albo argonometr co najmniej 40 min. Póżniej wypijam BCAA Olimpu, które chroni przed paleniem mięśni i zakwasami na drugi dzień. A jeśli chodzi o l katnitynę to popijam sobie parę razy dziennie herbatke Figura detox ogólnie oczyszczającą i która ma ją w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha28
bcca stosuje się jak się dużo trenuje i duzo osób uprawiających sport to bierze tak samo jak L- Karnityne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćJakDzwon
ja biore BAAC i G-ganitynę... do tego tabletka slim slim i jestem jak ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W treningu siłowym to ja będę polecał i podpowiadał Olimp, najlepsza marka moim zdaniem z doświadczeniem sięgającym lat 90 tych, żaden inny producent się takim stażem racze nie pochwali w naszym kraju. Sklepów z ich asortymentem jest sporo, ja kupuję przez odzywki-olimp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Trenuję akurat z rana, o 6 mniej więcej docieram na siłownię. Ciężka sprawa, bez wspomagania ogólnie, więc dobrałem sobie kilka rzeczy na wspomaganie z musclepower.pl/ i opłaciło się. Trafiłem do nich przez ranking spalaczy tłuszczu na początku, a później już zostałem. Regularnie obserwuję ich FB, bo mnóstwo promocji wchodzi i praktycznie cały czas korzystam. Jak dużo zamawiasz, to tym bardziej się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×