Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa66m

Czy jak facet byłby zakochany to by wybaczył że powiedziałam o nim że jest

Polecane posty

Gość ewa66m

kłamcą dziwkarzem i żeby się ode mnie odczepił raz na zawsze :O Powiedzialam mu tak ale strasznie tęsknie i chce żeby do mnie wrócił :O chce żeby się odewzał i napisał chociaz że chce ze mną pogadac o tym co się stało ... czy jak facet naprawdę by kochał to by sie odczepił czy może jednak odezwał i walczył ?? Wiem że głupie to co pisze ale tęsknie za nim bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknisz za dziwkarzem i kłamca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mialas podstawy by tak mowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tak dobitnych słowach odpusciłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
tak :( ale przesadziłam chyba z tym dziwkarzem i kłamca bo zaczelam wracac do jego przeszłości a chyba nie powinno mnie to obchodzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
dowiedziałam się że przed związkiem ze mna był w burdelu :o i powiedziałam że jest dziwkarzem i klamca bo nic mi o tym wczesniej nie powiedział i zaczęłam się bać że się czymś tam zaraził i równiez mnie :o i wyszło jeszcze że kłamał o czymś ale to juz mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
jako przeprosiny powiedz jemu wprost, że potrzebujesz bardzo dużo seksu przed śniadaniem i po pierwszym śniadaniu , przed obiadem i w windzie oraz w ubikacji po kolacji i możesz się bzykać co chwilę ale on ma takiego małego fiuta, że do bzykania się nie nadaje, więc musi odejść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
i tak wiem że nie wróci, dla niego to koniec bo zawsze mi powtarzał że dla niego najgorsze w związku są takie epitety, kłótnie i czepianie się pierdół :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
naprawdę byście nie wybaczyli ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszło z Ciebie co o nim myślisz i dziwisz się, że nie chce wrócić? a w zasadzie to dziwne jest tylko to, że chcesz by wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie tak jest skoro go to zabolało bo jeżeli by było inaczej to by obrócił to w żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
myślalam że nie będę chciała wrócić ale nie ma minuty żebym za nim nie tęskniła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sma nie wiesz o co ci chodzi.Najpierw facetowi ubliżasz a potem chcesz żeby odezwał się, czy wrócił? Czy uważasz ze faceci nie mają godności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają godności ,,facet to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
wiem macie rację powinnam jakoś zapomniec i już nawet nie myśleć o powrocie bo nawet byłoby mi głupio potem patrzeć mu w oczy po takich slowach :o i wcale sie nie dziwie że nie chce wracać i nie szuka już kontaktu ze mną ale po prostu cięzko mi sie odkochać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak tak ci zależy to go przeproś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem powie się coś w nerwach później się żałuje ale istnieje takie słowo jak przepraszam :) po się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
nie mogę pisac że nie chce go znać i żeby raz na zawsze sie odczepił a potem pisac że przepraszam i żeby wrócił bo wyjde na jakąś wariatkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyjdziesz na wariatkę bo jednak coś do niego czujesz daj sobie drugą szanse i powiedz, ze zdenerwowana byłaś bardzo jak to mówiłaś ale w głębi serca tak nie myślisz ....może on tez tęskni dowiesz się co ci odp. i po sprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
już go raz zostawiłam i na drugi dzien napisałam że chce z nim byc i że przepraszam ale go bardzo kocham i chce z nim być :o wiem wiem jestem nienormalna :( dlatego już nie mogę zrobić tego drugi raz bo to będzie bardzo bardzo glupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile się już nie odzywa? kiedy go pogonilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
prawdopodobnie po tej kłótni gostek nie wyrobił i aby odreagować psychcznie i fizycznie to poszedł do burdelu na dziwki i zakładam , że też się nie przyzna , być może właśnie teraz jakąś popycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja też tak miałam tak z jednym zrywał potem dzwoniłam że nie aż w końcu chciałam bardzo to ten się zawoził i nawet gadać ze mną nie chciał już nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co on chodzi do burdelu ? to jest dziwne nie może znaleźć sobie dziewczyny czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
ten związek się zaczął od jego bardzo bardzo cięzkich kłamstw i ja nie potrafie mu zaufać bez przerwy o coś pdejrzewam :O i jak ostatnio mi powiedział (w sumie to nie wiem po co) że był raz w burdelu ale że był w kolegami i że on tam tylko w środku na nich czekał to mnie szlag trafił, wstałam wyszłam a potem napisałam że jest dziwkarzem i żeby zrobił badania bo chce wiedziec czy mnie czymś nie zaraził i żeby się ode mnie odczepił bo nie chce go znać :o nie wierze mu tez w to że nie przespał się tam z żadną prostytutką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa66m
ale już mogłabym o tym wszystkim zapomniec i nie wracać do przeszłości ale niech tylko do mnie wróci :( w dodatku zerwałam bransoletkę którą mi dał na rocznice i rzuciłam mu gdzieś pod nogi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ty jesteś ostra kobieta działasz po wpływem emocji a później żałujesz ..ostudź swój temperament na drugi raz i przemyśl co mówisz..a ile już nie gadacie ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że nie wróci bo sobie chłop zniszczy życie przy idiotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×