Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusek1990

szukam dziewczyny jedynej na całe zycie

Polecane posty

Gość marusek1990

22 letni brunet o piwnych oczach wzrost 175 waga 70kg zainteresowania muzyka kocham muzyke, fotografowanie przyrody, jazda na rowerze taniec i spiew lubie zwierzęta. Pare miesiecy temu zdałem prawojazdy. Poznam normalną spokojną dziewczyne romantyczke w wieku 17-22 lata ktora lubi chodzic w wolnym czasie na długie spacery, lezec na łonie natury i patrzec sie na gwiezdziste niebo. Jezeli sie taka znajdzie zostanie najszczesliwsza kobieta na swiecie. Gdy bedzie ci zimno przytule cie bys poczuła moje ciepło. Bede cie chronił od złego, gdy zobacze płynace łzy twoich oczu wycałuje je i sprawie ze sie usmiechniesz. Bede okazywał Ci miłosc przy obcych szanował i kochał mowił zawsze parwde nigdy nie ogladał sie za innymi. Dla mnie bedziesz sie liczyc tylko Ty. Poszukuje tej jedynej na całe zycie i nie spoczne puki Ciebie nie znajde. Bo miłoscia mozna wszystko zwalczyc, dla milosci chce sie zyc i brąc przez zycie. Dziekuje za uwage nr tel 511816237 marusek1990@o2.pl https://m.facebook.com/marek.marek.900?refid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku pomyślałem: "kolejny naiwny" ale... wszystkie sposoby są dobre. Co prawda ja w ten sposób nie poznałem sympatii ale zapoznałem fajną "znajomą", co prawda nie mamy już kontaktu (zdaje mi się że miała na cafe nick Amelia) ale pragnę przez to powiedzieć że sam fakt znajomości to wspaniała przygoda :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nowy dom szukam partnerki na całe życie mam 38 lat tel 668533177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ładna romantyczna
o to ja chce takiego chlopaka jak autor,tez lubie leżec na łonie natury i patrzec w niebo,jestem delikatna i ładna,tyle ze mam dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dzieci i szukasz chłopaka? Chyba faceta, bo posiadanie dzieci w liczbie mnogiej oznacza niemłody już wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz dzieci i szukasz chłopaka? Chyba faceta, bo posiadanie dzieci w liczbie mnogiej oznacza niemłody już wiek. X Niekoniecznie. Kobiety szybko rozpoczynaja uprawiac seks. 20 letnich dziewic brak a 30 letnich prawiczkow sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusek1990
Witam ogloszenie nieaktalne od dawna. nie wiem jak je skasowac prosze nie wysylac wiadomosci na ten numer dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×