Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Da rade przezyc za 500zł przez miesiac na same jedzenie

Polecane posty

Gość gość

j.w dwoje doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! chyba, ze najtansze smieci bedziesz jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,ja wlasnie tak mam ale ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wiecej kasy zostanie na ok.1200zł po oplatach ale chcialabym odlozyc i zrobic corce pokoj. teraz jej nie ma i jest jak zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,musisz tylko zaplanowac co do grosza zakupy da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pewlno miesa w zamrazalniku. gar zupy zrobie na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udka, schab, zeberka.jakas kielbasa czy kaszanka. nawet rybe mam. chyba ze 2 kg. musze dac rade.juz tak sie napalilam ze zrobie corce pokoj. wroci z wakacji a bedzie miala niespodzianke- piekny pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia :) kupuj mrożone warzywa na zupę albo na patelnię, jakoś dacie radę. ziemniaki z kefirem i jajko sadzone to też dobry obiad na upały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie przesadz z ta zmaian pokoju bo moze sie corce nie spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da sie rade. jak sie swiniaka kupi to kilo miesa wychodzi za 6zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sie da.my mamy 1000 na 2doroslych i 3 dzieci.i starcza.kupuj w tanszych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×