Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lwica81

dieta plus plus sport i linea 30

Polecane posty

Witam. Wczoraj zdecydowałam się na zakup preparatu linea 30 plus i zakładam wątek, by na bieżąco informować o efektach. Mam 32 lata, wzrost 177, waga dziś rano 96 kg. Mam dwa cele, pierwszy to spadek wagi do 85 kg, a drugi cel wymarzony to 75 kg. Ważyłam tyle kilka lat temu i wyglądałam dobrze. Przy 68 w liceum, wyglądałam jak szczurek ;-) wychudzona twarz, mały biust ;-( Nie wiem na ile to siła sugestii, a ile w tym rzeczywistej reakcji leku na organizm, jednak od wczoraj mam mniejszy apetyt, wzięłam pierwszą tabletkę do obiadu i już nie mogłam zjeść tego, co miałam na talerzu, a dodam, że dużo tego nie było, kolacji już nie zjadałam. Dziś rano na śniadanie miałam ochotę na 3 kanapki, zjadałam dwie i nadal czuję się najedzona, a jadłam kilka godzin temu. Planuję dodać ćwiczenia, skakanka, taniec, jogging, i oczywiście ograniczyć węgle, na kolację tylko białko i warzywa i się okażę, jakie są efekty. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore ale linea 40 i chudne mam diete srednia aktywnosc fizyczna i schudlam juz 3 kg w 2 tygodnie , pije tez od paru dni ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ile ważysz? i ile masz wzrostu? hmm...pomyśle o włączeniu octu jabłkowego, mam nadzieję, że moja wątroba i żołądek nie padną ;-) czytałam na innych forach, że linea średnio działa, jednak myślę, że jak się stosuję dietę, ogranicza się słodycze, plus jakaś tam dzienna dawka ruchu, to nie ma siły, waga musi zacząć spadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 168 waze 56 kg jeszcze chce schudnac ze 3 kg a teraz zjadlam i zapomnialam o occie ja ocet tylko pzrez miesiac mam zamiar pic ( jabłkowy ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije go 3 razy dziennie rano na czczo i potem 2 razy przed głownymi posiłkami no ale zapomnialam teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję spadku wagi, 3 kg w 2 tygodnie to dużo :-) a Ty to kruszynka jesteś :-) jeżeli jednak uważasz, że jeszcze 3 kg, to będzie to do czego dążysz, to tym bardziej trzymam kciuki :-) lecę robić obiad, dziś trochę kaloryczny, domowej roboty pizza :-) jednak nie mam zamiaru zjeść dużo :-), jak będzie dobra, to domownicy, na pewno zadbają o to, żebym zniknęła w zawrotnym tempie :-) miłego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam oponke na brzuchu albo raczej opone :) i musze jam zrzucic smacznego ja tez zmykam idziemy na lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano waga taka sama jak wczoraj, apetyt mniejszy :) na śniadanie zjadałam owsiankę na mleku z żurawiną i nadal jestem syta. Na obiad będę warzywka (mizeria na bazie jogurtu i fasolka) i jajko sadzone, ziemniaki sobie podaruję. Nie będę się ważyć codziennie, mało motywujące jak dla mnie, lepiej raz na tydzień moim zdaniem. A i dziś skakanka 15 minut i może rower po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamlo
no i jak tam ? po zapale? myslałam ze ci sie uda lwica ale wpisow niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby dream 12
Ci ludzie pomagaja www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet Serio! lsq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lwica - pomogła Ci ta linea? To słonko mnie motywuje i wczasy w sierpniu i chcę się za siebie wziąć, ale przydałby się jakiś wspomagacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu na szybki. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu a najważniejsze jest odchudzanie zdrowe i skuteczne bez jo-jo zgodne z naturą organizmu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % jojo. Z własnego doświadczenia, jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich na odchudzanie, ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OPINIE o tej linea są różne.... Ja stosuję http://hipnosencja.pl/ i to pomaga - mniej jem i o to chodzi - waga sama leci w dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z tych nagrań hipnozy od tygodnia i ŚWIETNIE OGRANICZAJĄ APETYT - schudłam już 2 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wczoraj to kupiłam i faktycznie działa - od wczoraj znacznie mniejszy apetyt :) Czy trzeba dalej słuchać ich raz dziennie czy już wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta hipnosencja faktycznie działa :) Przestałam się przejadać i odstawiałam słodycze bez problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei w głowie zaprogramowałam sobie tak, że jak wstaję rano, to robię 5 minut prostych ćwiczeń. Pajacyki, przysiady, skłony itd. Do pracy piechotką, bo mam 15 minut w jedną i w drugą stronę, razem 30 minut. W przerwie w pracy mam 30 minut, więc robię sobie spacer do sklepu, kupuję tylko wodę, staram się śpieszyć, to jakieś 20 minut. Po pracy po jedzeniu około godziny 16 - 17, robię 15 minut ćwiczeń, skakanki, przysiadów, skłonów i różnych wygibasów. Łącznie to jakieś 60 - 80 minut ćwiczeń dziennie. Od pół roku schudłam 8 kilo i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czeka się na płytę CD z tą hipnosencją? Chciałam zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyta 2 - 3 dni, ale jeśli chodzi o zamówienie, ale przez internet to kwestia kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam te nagrania na stronie http://hipnosencja.pl/ jak radziłyście i nareszcie mam coś skutecznego na odchudzanie :) już 3 kilogramy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak postawiłabym na zmianę nawyków żywieniowych i sport. Jem regularnie, sycące potrawy, mam w menu ciekawe połączenia produktów, moja dieta jest smacznie dopasowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie płyta przyszła za 2 dni - nagrania bardzo skutecznie - znacznie mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikapka

Mi się sporo udało schudnąć dzięki tej stronie:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×