Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rozstanie po 6 i pół roku

Polecane posty

Gość gość

Witam! Ciężki dla mnie temat.. Nie wiem co robić:( Może doradzicie... Właśnie rozstałam się ze swoim narzeczonym po 6,5 roku:( Mieszkaliśmy razem w jego rodzinnym domu. Jego rodzice nie żyją od 2-3 lat. Moi rodzice traktują go jak członka rodziny. Od dłuższego czasu nam się nie układało. On nie okazywał uczuć, zainteresowania moją osobą...Czułam, że jestem potrzebna tylko do zajmowania się domem... Zawsze jak gdzieś wychodziliśmy to razem- do znajomych na kawę, piwo, zakupy itp... Od jakiegoś czasu wychodziliśmy oddzielnie. Spędzaliśmy ze sobą praktycznie jedynie noce-a raczej obok siebie. Przed wakacjami przyłapał mnie na "niepełnej" zdradzie:( Też był wtedy pijany- wpadł w furię- pobił mnie... Sama nie wiem jak do tego doszło...:(:( Impreza, alkohol... Bardzo żałuję...Do tego czasu dzień w dzień były kłótnie, wypominanie mi, wyzywanie mnie, czasami szarpanie mnie. Nie mogłam już tego znieść, choć wiem, że źle zrobiłam... Tydzień temu wyprowadziłam się od niego, bo nie potrafi mi wybaczyć:(:( Nie wiem już co robić aby go odzyskać... Jest mi bardzo ciężko bez niego, nie mogę się na niczym skupić, cały czas o nim myślę... Nie potrafię bez niego żyć:(:( Proszę o poważne porady...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×