Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka księgarnia internetowa najtańsza

Polecane posty

Gość gość

chodzi oczywiście o podręczniki szkolne , może macie już swoją jakąś ulubioną księgarnię gdzie jest największy wybór podręczników z róznych wydawnictw i gdzie wiadomo jest najtaniej , może z jakąś darmową wysyłką czy rabatami, proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz tu bookinista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz67
sprawdź na www.dybook.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineee
polecam zajrzeć na inbook.pl , tam zawsze znajde jakieś fajne obniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szimimi
kupuję dużo książek , mam na stałe rabat 10% właśnie w inbook.pl, nie ma lepszych cen, wcześniej znajomy kupował mi książki w hurtowni teraz to nie ma sensu bo ceny te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam godi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bonito.pl Ale tylko jeśli masz możliwość odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja swojemu dziecku kupowałem ksiazki tutaj www.TaniaKsiazka.pl . Świetne ceny miła obsługa która zawsze pomoże .Rabaty od 15% do 21% i darmowa wysyłka od 199zł .Myślę że lepszej księgarni nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W inbook masz przynajmniej o tyle lepiej ze jak juz kupowalismy wszystkie podręczniki to tez udało sie nam kupic i plecak i piórnik. Trzeba czasami sprawdzac w takich księgarniach bo naprawde ceny sa bardzo atrakcyjne i nam sie nawet 100zł udalo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Wybór księgarni w necie jest ogromny, ale ja to kupuję najczęściej ze stronki www.ksiazkowyoutlet.pl . Książki można dostać nawet za mniej niż 10 złotych, także są to groszowe sprawy. No i są to książki ładnie wydane, dobrej okładce z wyd. Muza, Rebis, czy Świat Książki, także nie jakieś byle jakie klasy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt
Polecam wszystkim zainteresowanym tą księgarnię www.ksiazkaiprezent.pl. Lepszych cen na pewno nie znajdziecie a na dodatek można zbierać różne prezenty otrzymane od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdww
Ja odkąd przyjechałem do UK książki zamawiam na www.polbooks.co.uk. Polecił mi ich znajomy i bardzo się cieszę, że go posłuchałem. Czasami książkę otrzymuję już na drugi dzień od zamówienia. To ważne, jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jest to księgarnia Orla. Poza tym jak zrobisz zakupy za powyżej 100 zł masz dostawę gratis, więc tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara894
oczywiście że Inbook :)) zawsze tam zamawiam, fajnie też że maja tania przesylke i nie trzeba długo czekać na książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie najtańsza, ale za to posiadająca wiele fajnych tytułów, które zapadają w pamięć jest http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/ Czytam odkąd pamiętam, więc dobrą książkę od razu rozpoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refolinka
Moim zdaniem inbook.pl - za 3,99 masz przesyłkę do kiosku ruchu, więc nie wydajesz za przesyłkę drugie tyle, co za książkę ;) a same ksiazki też tanie, więc luźno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria789
Tutaj http://ksiegarnia.pwn.pl jest bardzo duży wybór książek. Zawsze znajdziemy tam najnowsze i najbardziej aktualne pozycje, a ceny są konkurencyjne. Poza tym można tam kupić również np. zabawki. Nie wiem jak wy, ale ja lubię miejsca, w których można zrobić kompleksowe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek354
Inbook.pl - nie dość, że mają mega tanie książki, to cena przesyłki jest chyba jedną z najniższych w kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brety
Najtańsza? www.bonito.pl - nigdzie, nie znalazłem niższych cen, niż tutaj :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beryl33
A nie lepiej sobie po prostu poszukać różnych księgarni i porównać cen konkretnych książek? Swego czasu jak mieszkaliśmy w UK korzystaliśmy z http://www.rewolucja.co.uk/ ogromny wybór pozycji bo z tego co podają ponad 100 tys. polskich tytułów. Do tego bardzo przystępne ceny i liczne promocje co jest też fajną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czumka
Ja mogę polecić http://www.motyleksiazkowe.pl/ Ceny są bardzo dobre, ale największym plusem jest to, że można tam dostać dużo książek, których nie ma w takich popularnych sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny na fajnym, bo niskim poziomie ma księgarnia Edyp chociażby. Ogólnie bardziej się opłaca internetowo zamawiać książki. Akurat ten sklep jest fajny bo wysyłkę też mają tanio, a jak ktoś kupuje większe zamówienie za 200 zł minimum to w ogóle nic nie doliczają za dostawę. Cała ich oferta jest na www.edyp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić Empik i fajną książkę empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne książki mają w Empiku. Ostatnio zamówiłam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Bardzo fajny poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy można znaleźć w księgarni Edyp (ich strona - www.edyp.pl ). Sporo pozycji których w innych księgarniach w ogóle nie mają na stanie. Bardzo dobrze rozwinięty zwłaszcza dział beletrystyki. Szybka wysyłka, dobry kontakt z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne książki są w Empiku. Zamawiałam ostatnio empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×