Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramona j

butsklep czy ktoś zamawiał u nich buty

Polecane posty

Gość ramona j

Jak w temacie. Czy ktoś z Was zamawiał buty na tej stronie (butsklep.pl)? Czy faktycznie wysyłka dociera tak szybko jak zapewniają na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest na stronie, ale ja zamówiłem buty w poniedziałek a we wtorek już były. Co prawda okazało się, że wybrałem zły rozmiar ale nie było problemu z wymianą. Płaciłem dopiero przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsi
Butsklep jest w porządku. W sumie od jakiegoś czasu sportowe buty kupuję tylko u nich na Garażowej. Przynajmniej mają oryginały i nie robią problemów ze zwrotami i wymianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona j
Mnie interesują buty sportowe głównie i EMU więc chyba zdecyduję się na zakupy w jednym miejscu. Szczególnie, że będę korzystać z kodu rabatowego to lepiej załatwić wszystko za jednym kliknięciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna któraś z was kod rabatowy na 50% właśnie do sklepu butskle.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam, to jakiś nowy sklep? Ja jak zamawiam to z autoryzowanych sklepów internetowych typu Eccoshop.pl - mam pewność, że przyjdą oryginalne i wiem, jakiej jakości się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdź sobie Eobuwie. Bardziej znany sklep, więcej opinii, w większości pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat zaglądam do butsklepu, kupiłam u nich kilka par i jestem bardzo zadowolona. Szybko i przesyłka na ich koszt więc jak się jeszcze upoluje jakiś rabat to już w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super informacja, jak dla mnie :) Nie znałam sklepu Eccoshop.pl, a buty ecco uwielbiam. Niestety często z nich rezygnowałam, bo nie zawsze budżet mi pozwalał. Ale w Eccoshop.pl mają super ceny, więc na pewno będę tam często zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×