Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Baterie słoneczne wprowadzenie

Polecane posty

Gość Mamiodzio
Racja! Ale to się kiedyś skończy :) i ludzie doczekają się czystych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Cotygodniowe wyjazdy na działkę pod miastem stały się niemal tradycją, i po kilku latach przestałem sobie wyobrażać choćby jeden tydzień latem, spędzony bez relaksującego wyjazdu w spokojną okolicę, bez hałasu miasta. Na taki wyjazd miałem tam w zasadzie wszystko czego może być potrzeba, aczkolwiek zawsze był problem z podłączeniem prądu. http://alezycie.pl/baterie-sloneczne-do-rekreacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rusza program Czyste Powietrze, ktoś będzie składał wniosek o docieplenie i panele fotowoltaiczne? Wiecie jak to będzie rozliczane? Czy inwrestycja w fotowoltaikę będzie zwracana w ramach kosztów kwalifikowanych jak dużych? Najbardziej to mnie interesuje oczywiscie poza dociepleniem. Media powtarzają to, co mówią przedstawiciele ministerstwa, czyli g***o z tego wynika ;/ wystarczy tej pani posłuchać z filmiku na dole artykułu, żeby się przekonać: https://swiatoze.pl/morawiecki-zapowiada-program-czyste-powietrze-to-przelom-cywilizacyjny-dla-polski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokaty w banku to śmiechu warte są ;/ nawet na funduszach niewiele da się zarobić :( lepiej upłynniać tę gotówkę w dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej ze fotowoltaika to obnizenie rachunku z aprad a rachunek rosnie , taka dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollo

Panele słoneczne to bardzo dobra inwestycja. U nas mamy z oze-biomar i sprawdza sie legancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka

podpisuje się pod tym, bardzo dobra inwestycja. Tylko że u nas montaż ogarniało PV Projekt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja znalazłem ciekawa ofertę tu: http: //pvprojekt.com/oferta/ i zastanawiam się nad fotowoltaiką bo ma dużo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo

Myślę, za instalacja paneli fotowoltaicznych to teraz must have: i  sposob na oszczednosci i eo. My mamy panele od oze-biomar i jestesmy z nich bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyczka888

My się właśnie zastanawiamy nad tym, czy takie panele to dobre rozwiązanie... Faktycznie idzie na tym zaoszczędzić? Bo nasze rachunki to po prostu skandal w ostatnim czasie.. Teraz latem jeszcze używamy klimy to w ogóle strach się bać rachunek otwierać. Podobno panele fotowoltaiczne to spora oszczędność. Znajomi polecają nam firmę PGM Fotowoltaika, która u nich montowała te panele i wg nich zmiana jest odczuwalna w finansach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finansowo na dłuższy okres czasu bardzo się opłaca, jeśli sprytnie się zainwestuję w większa ilość można też dostać finansowanie unijne albo krajowe. Ja zaufałem krajowemu projektowi energetycznemu i jestem zadowolony ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×