Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletka27

Grający mąż

Polecane posty

Gość arletka27

Witam. Poradźcie mi coś bo już mnie zaczęło wkurzać. Z mężem jesteśmy małżeństwem od 5 lat. Wszystko niby jest w porządku, tylko wkurza mnie jedna rzecz. Otóż raz w tygodniu (czasem dwa razy) mąż siada wieczorem do komputera i włącza jakaś grę. Podczas niej gada do niej, tzn do jakiś kolegów których nie znam. Grają tak sobie kilka godzin, a ja czuje się jakaś odsunięta i mniej ważna niż Ci jego koledzy i gra. Czasem jej odmówi jak go poproszę, a czasem za nic nie daje się przekonać. Nie mamy dzieci, jeszcze, ale zastanawiam się co będzie jak już jakieś będzie? Nadal będzie grał zamiast siedzieć ze mną i z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paretka28
kup mu kupon do totolotka w wykop do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj - raz czy dwa w tygodniu to jeszcze nie nałóg. Wolisz, żeby raz czy dwa w tygodniu wychodził się upijać z kolegami czy na dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawia z kobietami czy mężczyznami online?? Moj kiedys tez grał bardzo czesto, a teraz siedzi w necie to wciąga ja sama tez przesiaduje wiele godzin w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, ze mi to wogole nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletka27
Nie wiem czy nie ma tam kobiet czasem. Ale głównie jak podsłuchałam kiedyś to rozmawiają podczas jakiś walk - kiedyś mi to pokazywał, ale nic nie rozumiem z tego i nie wiem jak go może cieszyć. Mówi o grze "dotka" czy coś takiego. Jak gra i coś tam im się udaje to się cieszy jak dziecko, albo wkurza jak coś tam ktoś ginie. A czasem gadają o jakiś zwykłych rzeczach - ale to rzadziej, bo mówił mi że ta gra wymaga skupienia. Ze mną jak rozmawia to nie ma takich emocji, tzn. wydaje mi się jakby go gra czy tam ktoś z kim rozmawia był zabawniejszy. A siedzą tak grają od 21 do 24, a czasem do 1 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez grał czasami do późnej nocy a zwłaszcza w weekendy. Emocje tez były . On w sluchawkach gra ze nie słyszysz z kim rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez gra codziennie godzinke lub dwie. Czasem inne p*****ly tez robi w necie, ale mnie to nie przeszkadza. Kazdy potrzebuje troche czasu dla siebie, poza tym lepsze to niz by mial sie szlajac nie wiadomo gdzie. ;) Kochana, jesli jestes zazdrosna o jego pozytywne emocje z kolegami, to postaraj sie zeby z Toba jeszcze pozytywniejsze mial! Wtedy sam bedzie Ciebie wolal od gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie gra? Jak ty to wytrzymujesz? Swoją droga kiedyś podpytałam czy dziewczyny w tą gre też grają, to mi powiedział że nie grają ponieważ oni nie lubią grać z kobietami bo te się foc**ją jak przegrywają... czy coś w tym stylu. A gra na słuchawkach, więc nie wiem z kim gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, codziennie. A mnie to zupelnie nie przeszkadza. Pracuje caly dzien i uwazam, ze wieczorem czy w weekend nalezy mu sie chwila relaksu, a ja mam wtedy czas dla siebie. Natomiast kiedy skonczy grac to jest wtedy caly moj i mozemy sie soba nacieszyc. Bez przesady, nie bede przeciez o glupia gre zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez nie przeszkadzało jak grał i tak jak mówi poprzedniczka w tym czasie miałam czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj gral codziennie , zarywal noce przestalismy sie kochac rozmawiac ze soba i sie rozwiedlismy ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz dwa razy sobie gra a Ty sie czepiasz?? no błagam Cie, jak on gra zrób cos dla siebie w tym czasie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest chyba zazdrosna o to, ze on sie dobrze bez niej bawi, przy niej nigdy nie jest taki radosny i nia zaabsorbowany, a na dodatek ona sie nudzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on nie może mieć własnego hobby i zainteresowań? Musi cały swój czas spędzać z Tobą? Niektórzy ludzie lubią się oderwać, relaksować przy grze itp. Poza tym, on nie gra codziennie, ale co jakiś czas. Wolałabyś aby siedział przed tv z piwem w ręku i oglądał mecz? Poza tym, co z tego, że on ma jakiś kolegów w internecie? Każdy potrzebuje jakichś znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×