Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakTOjestZta

Kochamy sie ale

Polecane posty

Gość jakTOjestZta

nie sama miloscia czlowiek zyje prawda ? moj facet mowil ze kocha mnie nad zycie, chce byc ze mna na dobre i zle jednak po jego zachowaniu ciezko stwierdzic czy rzeczywiscie na prawde kocha :( nie szanowal mnie, jak mieszkalismy razem to zawsze tak kombinowal zebym ja placila, poszly mi prawie wszystkie oszczednosci, a on ma mase dlugow - nie pozaplacanych, nie uregulowanych ( jeszcze zanim sie poznalismy) + te ktore sie nazbieraly jak zamieszkalismy razem mowi mi ze chce ze mna byc bo mnie kocha, ale jak to nasze zycie ma wygladac, co on sobie wyobraza ? ze bede dalej ciezko swoje zapracowane i zaoszczedzone pieniadze przepi**alac na niego i jego pupilka bo on zamiast poszukac lepiej platnej pracy woli polezec na kanapie z pilotem ? uwaza ze to ja jestem materistka i wiecznie zaczynam klotnie o pieniadze, a jak mam sie nie klocic kiedy on na mnie zeruje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
czemu faceci to lenie patentowane nie potrafiacy zatroszczyc sie o swoja kobiete o to zeby zapewnić jej także bezpieczeństwo finansowe, sami lubią dostatnie życie - skoro tak to niech d*pe rusza a nie żerują na partnerach ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
powiedział mi że odkąd się wyprowadziłam jemu się nic nie chce tylko że jak z nim mieszkałam też nie bardzo mu się chciało, jak się spytałam czemu to odp.że byłam zołza, ale jak tu nie mieć focha i się nie wkurzac na widok lenia w domu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletnie bez honoru ten facet, jak moglas byc z kims takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
myślałam że skoro mnie kocha jak twierdzi to nie będzie takich świństw robił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego jak kocha ale nie szanuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
czemu tęsknota tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokój to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
ale go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj ze z czasem on bedzie coraz gorszy a nie lepszy. Po latach zrozumiesz i wyciągniesz wnioski, ale moze byc juz za późno . Ile masz lat , i ile jesteście para ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do gory Koleżanko,miałem tak samo z eks nie masz co żałowac dobrze ze odeszłas szkoda by Cie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakTOjestZta
mamy po 27lat a para jestesmy 1,5 roku my sie naprawde kochamy i on jesli chce potrafi sie zmienic bo juz widzialam ile dla mnie zrobil * znam pare - zanim sie pobrali byli 6lat razem,ale po trzech latach narzeczenztwa ona go zdradzila i w ogole obgadgwala go itd.. i co on sie z nia ozenil ?w glowie mi sie nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×