Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd się biorą prawiczki

Polecane posty

Gość gość

Mówię o takich starych pod 30 i więcej, przecież będąc nawet przeciętnym, można sobie kogoś znaleźć na seks, sprawdziłem pewien portal randkowy i zajęło mi to parę godzin, zrobiłem to z ciekawości, teraz odpowiednio by wystarczyło pokierować randkę a seks macie murowany to na prawdę proste, jest tyle samotnych kobiet po nie udanych związkach, co naprawdę chcą konkretnie zabawić... nie mówię że są to modelki ale szczupłe przeciętne z twarzy kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawiasz sie w koloratce czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, że kogoś nie interesuje seks dla seksu a związek a na to dziś ciężko znaleźć odpowiednią osobę. Jak dziś dziś często ma się do wyboru albo materialistkę, kobietę z przebiegiem przeciętnej dziwki, księżniczkę z przerostem ego, ciągle sfrustrowanej i narzekającej kobiety to przechodzi nawet ochota na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z braku laku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staryprawik
człowieku, ja już nie mam ochoty się w to bawić, łązić za babami, umawiać się, starać się. ci którzy mają już powyżej 30 lat tak jak j to tylko chcąświętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrajna niesmialosc,odrzucenie przez spoleczenstwo - tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma dla kogo się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skąd się biorą prawiczki" Przylatują z afryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba przylatuja prawniczki tak jak bociany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staryprawik - ale jakie bawienie umawianie się i staranie facet tak ciężko poświęcić tych parę godzin żeby się z kimś choćby na seks umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki seks? u facetów to chwila, strzał i po ptakach. w seksie to facet robi kolejny etat i wszystko robi za dwoje przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staryprawik
wolę korzystać z roksy.pl czy odloty.pl więc po co mi kobieta na stały związek jak i tak kiedyś mi zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhhiiihhi
nie mówisz że to modelki i masz świętą rację :D akurat znam jedną gościówę o której mówią że ustawia się na seks na czatach, 3/10 to i tak zawyżona ocena dla niej :D jeden mój kumpel kiedyś ustawił się z laską poznaną z czata, która na czacie wyglądała nie najgorzej, ale gdy ją zobaczył na żywca czym prędzej spierrdolił :D Nie oszukujmy się, nawet przeciętne laski nie muszą w internecie szukać seksu, bo w realu znajdą go bez problemu jeśli chcą, na czatach są niemal wyłącznie odpady :D A co do starych prawiczków to albo to goście ponadprzeciętnie brzydcy, a jednocześnie o wysokich wymaganiach co do partnerki, albo ludzie o ciężkim skrzywieniu psychicznym (bardzo nieśmiali, z fobią społeczną itd.), a zazwyczaj mają obydwie te cechy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] hihhhiiihhi Nie trafiłeś Ja akurat wg kobiet jestem przystojny,mam atletyczną budowę ciała itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dużego (8cali) ale mam fobie spoleczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhhiiihhi
w internecie każdy jest przystojny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mówię o internecie a o realu. sporo kobiet mi to mówi ale to zaczęło się po 20 roku życia. a tutaj panuje przekonanie, że jak facet na 20 lat i nie "zamoczył" to nieudacznik i ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhhiiihhi
powtarzam, w internecie każdy mówi że jest przystojny, wrzucaj zdjęcie albo daruj sobie przekonywanie, nikt na słowo przecież ci nie uwierzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihhhiiihhi Twoje teorie można o kant d**y potłuc bo nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości naraska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele kobiet mówiło mi że jestem przystojny, mama, babcia i wszystkie ciocie, a więc na pewno jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jakaś ciota robi sobie żarty. miałem na myśli znajome i nieznajome mi kobiety a nie rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×