Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenalena

Sex w trójkącie

Polecane posty

Gość Marlenalena

Jakie macie zdanie na temat sexu w trójkącie, Musze dodac ze nie jestem w stałym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
2k+1m To jest to!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem 2k i m i na odwrót fajna zabawa oba były boskie jedną nauczycielke bzykałem razem z jej meżem laska po 40 ale ciało boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenalena
Chodzi mi o 2m+1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie laski to jest to jeszcze jak potrafią sie sabą zajać. po kilku głepszych wkreciłem w taki układ żone dała rady od tamtej pory czasem sama jedzie do niej i sie bawią za moim przyzwoleniem ma sie rozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małame
Myślicie że mogłoby to zabić nudę w mej sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ochote to dawaj potrafimy sie bawić. jak sobie to wyobrażasz? czasem ma sie na coś ochote ale jak dochodzi do czegoś to możesz mieć pohamowania a to nie wróży dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie spróbujesz to sie nie dowiesz ale jesli są jakieś wachania to lepiej odpuść bo czasem moralniak cie zameczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenalena
Hm wlasnie ciekawosc mnie zzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys namowilam dwuch super kumpli troche chumor sobie zrobilismy koniakiem, i do dzisiaj nie zaluje tego bo wszystko tak spasowalo im tez sie nigdzie nie spieszylo poprostu bylo za....biscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małame
Problem w tym że w mojej sypialni zrobiło się nie dozniesienia, kiedy mój facet mnie dotyka ja szybko się zaspokajam i mam dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
2 kobiety i facet to trochę krepujące jak to sobie w ogóle wyobrażacie chyba facet nie czuje się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małame
Prmoże dzięki tej drugiej kobiecie nabrałabym jakoś tak większej ochoty żeby pokazać ze potrafię lepiej zaspokoić faceta? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
No ale to przecież jest trochę dziwne postaw się w sytuacji chłopaka/faceta zobacz jest goły to krępujące stresujące i mało komfortowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sproboj najpierw zacznij od browarka a pozniej juz same sie rozkrecicie i bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche dobrego wina i pewnie zadnej z was by nie przeszkadzała obecność innej kobiety w sypialni facetowi jest lepiej dwie i on bo ma wszystko dla siebie. przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz rację, ale żaden facet nie chce w łóżku kobiety która po 5 minutach może iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakiś d*pek by sie krępował z dwiema ale prawdziwy facet marzy o takiej chwili ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Ale to nie chodzi o spanie czy coś takiego nic na sile tak mi się wydaję nie wiem dla mnie to wstydliwe ja jeden goły kontra 2 dziewczyny/kobiety i jestem w 100 %przekonany,że chłopak/facet nie czuję się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ma isc spać po 5 minutach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakompleksieni to tylko pod kołderką to robią i przy zgaszonym swietle prawdziwy sex to wymaga odwagi i poswiecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba jestem zboczony skoro dla mnie to normalne a dla innych krępująca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy meszczyzna sie niw wstydzi tylko laduje w was obydwie to tylko lalik sie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Nie mówimy o zakompleksieniach ktoś tu mówił,że facet na łatwiej... wręcz przeciwnie i przede wszystkim to jest krepujące Kobiety mają przewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małame
Przecież faceta kręci naga kobieta która jest pewna swego ciała, nie rozumiem czego się wstydzić, dla mężczyzny to podwójna przyjemność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolały byscie 2kobiety i facet czy jedna babka i dwóch ogierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
No nie wiem dla mnie facet/chłopak czuje się w takiej sytuacji zestresowany i raczej wątpliwa to przyjemność no,ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są kobiety wstydliwe i lekko zakompleksione ale my faceci też mamy swoje wady a wiec czego wstydzicie sie swojego ciała przeciesz młodość nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
No nie wiem ja goły one we dwie nie nie to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na układ z drugą kobietą, nie mam żadnych ciągąt lezbijskich :O Kobieta jest stworzona do układu z wieloma mężczyznami, jeden po drugim na zmianę mogą ją ujeżdżać przez parę godzin non stop, jeden facet nie jest w stanie produkować spermę na wytrysk bez przerw czasowych i odpoczynku, prędzej czy później padnie i zostawi napaloną, niezaspokojoną, kwiczącą kobietę samą sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×