Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Torbiel na jajniku

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy miałyście kiedyś torbiel na jajniku? Zastanawiam się czy przypadkiem mnie to nie spotkało. Otuż już od jakiś 3 lat towarzyszą mi okropne bóle miesiączkowe. Czasami zdarza mi sie wymiotować z bólu i mimo że łykam kilka silnych tabletek przeciwbólowych jeszcze nigdy okres nie przeszedł mi na tyle łagodnie, żebym nie musiała przynajmniej jednego dnia leżeć w łóżku i obgryzać poduszki z bólu. W czasie miesiaczki miewam skurcze trwające około 40 sekund chwila przerwy i znowu. Teraz powinnam dostać okres i nie dostaje ( zawsze mam regularny ) a dodatkowo czuje nacisk na lewy jajnik. Co mi moze dolegać? Czy to moze być torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam. Raz w życiu miałam miesiączkę na tyle bolesną, że jeden dzień przeleżałam w łóżku. W ciągu całego swojego życia, a dobiegam trzydziestki, może z pięć razy wzięłam coś przeciwbólowego podczas miesiączki. Ile Ci się spóźnia miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg przecież wyjdzie, ale mam wrażenie, że nie odwiedzasz gina. A torbiel może być niebezpieczna, może np. skręcić się, albo pęknąć. Do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA miałam torbiel na jajniku i ona właśnie zablokowała mi krwawienie miesiączkowe... na szczęście była niewielka i za pomocą tabletek antykoncepcyjnych wchłonęła mi się całkowicie. Najlepiej idź do lekarza i wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej martwi mnie ten brak miesiączki. A nacisk na lewy jajnik nie jest jakiś dolegliwy, ale staram sie łączyć sygnały.Miesiączka spóźnia mi sie 2 dni wiem ze to niewiele, ale nigdy wcześniej nie spóźniała się nawet pół dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez upał, a nie torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prawie 10cm torbiel na 6cm nie boli mnie a i okres mam dość regularnie niedługo operacja ale lepiej idź do gina na usg dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×