Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Montek

Szczupłe nogi super sposób

Polecane posty

Gość Montek

Witam kobitki wiem że było już wieeele takich tematów ale chce zapytać czy rowerek w powietrzu to dobry sposób na szczupłe nogi gdzieś to wyczytałam i chce sprawdzić jest jakaś lejdi zainteresowana sprawdzeniem tego sposobu i ćwiczeniem ze mną a następnie podzieleniem się osiągnięciami. mam strasznie grube uda i chce się wreszcie tego pozbyć myśle że 2 serie w ciągu dnia po 5 min wystarczą. Próbowałyście już tego sposobu były jakieś efekty dajcie znac. zapraszam do cwiczeń pozdrowieniaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mosley radzi
kocham cię ! wyjdż za mnie ! chcę czuć twoje tłuste uda jak otulają moje ciało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nożyce są ponoć skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
Pytanie czy to tłuszcz czy masz po prostu więcej mięśnia? Prosta rada, mi nogi ostatnio schudły (z tym, że mam bardzo niski poziom tk. tłuszcz.) w prosty sposób. Przed każdym posiłkiem robię dużo ćwiczeń na nogi, mianowicie: podskoki, przysiady, unoszenie nóg leżąc. Oczywiście do tego dieta, każdy posiłek to mięso, warzywa, gotowane. Jeszcze 4 posiłki dziennie. Mięso najlepiej pierś z kurczaka (z jednej piersi wychodzi Tobie mniej więcej 5/6 równych porcji). Rezygnujesz z soli, w zamian mięso możesz dusić, na jak najmniejszym ogniu z przyprawami, jakie lubisz. Ja dużo się bawię... Warzywa to samo, garnek pod przykryciem na najmniejszym ogniu i z odrobinką wody, tak żeby dno pokryć. Prócz tych 4 posiłków nic więcej nie jesz. Raz na 7 dni robisz sobie cheating day - czyli jesz co tylko chcesz (z zachowaniem pór większych posiłków), tego dnia dozwolone są przekąski, słodycze między posiłkami, wszystko, na co tylko masz ochotę. Zastosuj się do tych prostych rad, a gwarantuję efekty:P Dla przyśpieszenia polecam podczas każdego posiłki łykać ekstrakt z zielonej herbaty i ekstrakt z czosnku. Na mnie powyższe działa znakomicie (jestem co prawda facetem i ćwiczę też na siłowni), trzymając się tego, co napisałem schudłem 2cm w udach i 4cm w pasie w 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×