Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość twoj_biznes

Twój Biznes Katowice

Polecane posty

Gość twoj_biznes

Witam! Chciałabym zaproponować odważnym i ambitnym współpracę w tworzeniu biznesu w branży MLM. Na początek coś o sobie – jestem młodą osobą, której jakiś czas temu zaproponowano dodatkowy zarobek w firmie Oriflame. Nie nastawiałam się do tego zbyt optymistycznie, ponieważ miałam już wcześniej do czynienia z inną firmą z tej branży i nie byłam zadowolona z tamtej współpracy. Jednak, ze względu na bliski kontakt z osobą, która zaproponowała mi Oriflame, zgodziłam się. Po jakimś czasie stało się to dla mnie ogromną pasją i sposobem na życie. Rozwinęłam w sobie wiele umiejętności o jakich wcześniej nawet nie myślałam i zmieniłam swoje nastawienie do życia. Współpraca ze wspaniałymi ludźmi ukształtowała mnie na człowieka, którym zawsze chciałam być, tylko nie miałam w sobie tyle odwagi. Może to brzmieć górnolotnie, ale takie są fakty. Obecnie poszukuję osób, na terenie Katowic i okolic, chętnych do współpracy w budowaniu swojego biznesu. Nie chodzi tu tylko o sprzedaż, czy akwizycję, ale o poważny interes, który zmienia człowieka w prawdziwego przedsiębiorcę i zapewnia stabilne źródło dochodu. Poza tym staramy się w naszej strukturze stawiać na przyjazne stosunki i wszechstronną pomoc. Z mojej strony mogę zaoferować wsparcie zarówno w zmianie lub kształtowaniu osobowości, człowieka jakim pragniesz być, tworzeniu biznesu, wyborze sposobu na życie, którym może stać się dla Ciebie Oriflame. Celowo nie wspominam o takich rzeczach jak programy lojalnościowe, gratisy, czy prezenty, ponieważ dla mnie są to rzeczy mało istotne. Ja stawiam na przyszłość i tworzenie stabilności i bezpieczeństwa finansowego. Nie liczy się Twoje wykształcenie, wiek, wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Tutaj każdy może spróbować swoich sił, wystarczą szczere chęci i zaangażowanie. Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą lub chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej napisz do mnie: twoj_biznes_ori@interia.pl Postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości jak najszybciej. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×