Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona poznań

co Was Panowie odstrasza

Polecane posty

Gość ona poznań

Atrakcyjna, inteligentna, niezależna, pewna siebie, z pasjami kobieta. Wiedząca czego chce od życia i innych. Drobna, zgrabna, proporcjonalna blondynka. Postrzegana przez innych jako tzw. szczesciara a jednak od jakiegoś czasu samotna.....i nie wiem dlaczego? Mam wrażenie ze działam jak magnez tylko na zonatych.....Moje pytanie brzmi.....jakich kobiet nie lubią mężczyźni??? Jakich się obawiają? A może czego się boją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideał jednym słowem. Skąd Ci przyszło do głowy, że mężczyźni lubią takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poznań
Nie ma ideałów, ja też nim nie jestem..... daleka jestem od wyciągania takich wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Bo mężczyźni boją się takich kobiet. Wolą te, którymi mogą się opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Moje pytanie brzmi.....jakich kobiet nie lubią mężczyźni??? Jakich się obawiają? A może czego się boją?" Ja ci od[powiem na twoje klopoty.Po pierwsze to odstraszaja nas pustaki-takiem jak ty co to wypisuja na swoje temat same o sobie peany a w tyj samej wypowiedzi zaraz obok-czyste brednie wziete z kolorowych pismidel o rzekomym"strachu mezczyzn przed jakims typem kobiet.To samo dotyczy tych obaw. Spojrz na siebie krytycznie.Moze to w tobie jest wlasnie jakas zarozumialosc,moze traktujesz innych z gory.Ja np,nie cierpie takich kobiet obojetnie jakie by nie byly piekne.Poza tym-piekno lub przecuetnosc czyli ocena urody-wiesz-tylko zarozumiali ludzie tak potrafia o sobie mowic i to juz jest wielki minus.Myslisz ze tej zarozumialosci nie widac?Nawet nie musisz niczego mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
piękna i nieco zarozumiała pyra - ale źle ci nie życzę bo i dlaczego. Znajdziesz jeszcze swojego kartofelka - spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Doświadczony przez życie Bo mężczyźni boją się takich kobiet. Wolą te, którymi mogą się opiekować. "--a tu jeszcze jakim...potwierdza te brednie.Ja wybieram kolego wylacznie piekne kobiety.Piekne wedlug mojego uznania a wiec szczuple,zgrabniutkie itd.Tak ze -pisz moze w swoim wlasnym imieniu.Tak jak np. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stary gość piękna i nieco zarozumiała pyra - ale źle ci nie życzę bo i dlaczego. Znajdziesz jeszcze swojego kartofelka - spokojnie "--ciekawe skad wy bierzecie te"pyry".Ja jestem z urodzenia i z dziada,pradziada Poznaniakiem i jeszcze nigdy nie slyszalem zeby ktos mowil w Poznaniu na ziemnaki"pyra".Wy wszyscy z poza Poznania widocznie wiecie lepiej.No coz-na nienawisc i tepote trudna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poznań
Trudno o jakikolwiek dialog tutaj.....dużo żółci się z nas wylewa....Zastanawia mnie, kim jest osoba, która z takim przekonaniem pisze o mojej rzekomej zarozumialosci.....chyba ktoś skrzywdzony....niewykluczone ze nawet bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Atrakcyjna, inteligentna, niezależna, pewna siebie, z pasjami kobieta. Wiedząca czego chce od życia i innych. Drobna, zgrabna, proporcjonalna blondynka. Postrzegana przez innych jako tzw. szczesciara"---a taki tekst pisany o samej sobie-to jak sie nazywa?Przepraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
gościu wyjaśnij mi gdzie w słowie "pyra" widzisz "nienawisc i tepote"? Ja ich nie dostrzegam - może to właśnie nienawiść wzrok mi popsuła albi zwyczajnie jestem zbyt tempy :) Jeśli już zabierasz głos w dyskusji do może użyj słowa stereotyp itp. Tak jak o ludziach z podhala mówi się potocznie "górale" choć czasem nigdy nie byli w górach, tak utarło się w mówić Pyry - mam akurat rodzinę w Wielkopolsce i jakoś się nie zapierają i używają tego słowa bez wstydu - też nie uważam go za pejoratywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym-na co liczylas?na wspolczucie albo smaganie mezczyzn za twoje neipowodzenia?Mielismy tutaj tobie kadzic piszac-tak,masz racje-twoja sugestia jest jak najbardziej sluszna-"oni sie obawiaja i boja kobiet"(i tutaj cytat).Tak mialo byc?No sorry-myslalem ze chodzilo o prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas przyczyna musi by ć zastanów się nad tym dlaczego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poznan naiwnie myslala,ze po takiej samochwale zawladnie tutejszymi penisami,posypia sie propozycje i poleje sie slina na klawiature...och blondyna pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze jedno i drugie w tym slowie i w jego uzywaniu wobec nas-Poananiakow.Poatarzacie to niemalze wszyscy ze wszystkich stron polski.To tak jak bym ja nagle zaczal tobie wpierac ze u was(skadkolwiek jestes)mowia na konia-cap.Mowia tak?Nie?No widzisz-my w Poznaniu tez nie mowimy na ziemniaki-"pyra".Uporczywe powtarzanie tego wbrew prawdzie mozna nazwac i jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poznań
To jest świadomość!......wolabys żebym napisała....paskudna, niezaradna życiowo, mała, krepa.....wtedy z całą pewnością zdobyłbys się na kilka mniej gorzkich słów....No cóż....sądzę ze jest to dość zastanawiające i nadające się na psychoanalize. Pomyśl.....możesz się wiele dowiedzieć o samym sobie. Dlaczego kobiety, które nie mają się czego wstydzić poddawane są tak surowej ocenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oość
To wszystko brzmi jak jakieś tandetne CV. Może jakiś drugi burak to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
w takim razie bardziej rozważnie będę używał tego słowa skoro nie jest ono miłe dla twoich uszu. Na tym zakończę tą dysputę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"swiadomoscia"jest np.to ze jestes kobieta.Masz tego swiadomosc.Stwierdzenie tego faktu nie narusza skromnosci bo nie dotyczy cech twojej osoby co do ktorych inni moga miec inne zdanie.Mowienie sama o sobie zes piekna i zgrabna-jest samochwalstwem i brakiem skromnosci a nie zadna swiadomoscia.Widzisz-i pewno wlasnie to ze ty nawet tego nie rozumiesz widac na zewnatrz bo takie rzeczy widac wbrew temu co byc moze ty sadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu jesteś wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zbyt perfekcyjna dla kogokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
"jakich kobiet nie lubią mężczyźni", "co was odstrasza" - mnie: głupota, chamstwo, wyzywający lub tandetny wygląd, tatuaże, alkohol, papierosy, nadwaga lub anoreksja, brak zasad etycznych, pycha, zarozumiałość, nieuprzejmość, mina srającego kota, krzykliwość, brak kasy i jeszcze kilkaset innych. Wymieniłem te najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary gość-pokoj miedzy nami-tylko wiesz-czlowiek slyszy zewszad od ludzi z innych stron polski jak to ja mowie na ziemniaki jak by to oni wiedzieli lepiej ode mnie.A mi galy wylaza na wierzch skad oni to biora?Czlowiek robi zakupy w roznych miejscach w tym takze na targu i nigdy nie slyszal takiego okreslenia.Coz moze byc bardziej...powiedzmy dziwacznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poznań
Proszę czytaj uważniej....ani razu nie uzylam słowa "piękna". To co piszesz jest nadzwyczajnej nadinterpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniuś-Oooo podpisuje sie rekoma,nogami i jeszcze dlugopisem.A wiesz ze one w ogole tych rzeczy nie biora pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poznań
Henius, to jest odpowiedź na zadane pytanie. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko juz wiesz jakich kobiet nie lubia faceci? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
ona poznań - patrz optymistycznie na świat i ludzi, bądź miła a przed wszystkim bądź sobą - ułożysz sobie życie. No i podstawowa zasada: do wszystkiego - także do samej siebie - miej nieco dystansu. To pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×