Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

w jakim banku darmowe konto internetowe

Polecane posty

Gość gość
Według mnie obecnie najlepsze darmowe konto znajdziesz w T-Mobile usługi bankowe. Poza tym że jest za free to jeszcze zwracają 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miedzy innymi 0zlzakonto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirażelka
Idea Bank ma darmowe, dostęp przez internet i aplikacje mobilną. Poza tym sporo innych udogodnień, jak mobilny wpłatomat czy Idea Hub, gdzie można np. popracować, spotkać się z klientani, czy po prostu skorzystać z darmowym wi-fi i napić się kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy przede wszystkim od tego, czego oczekujesz od konta bankowego – darmowych przelewów, bankomatów czy usług dodatkowych? Przy wybieraniu swojego konta zwracałam uwagę zarówno na wysokość opłat za jego prowadzenie, jak i usługi dodatkowe. Często korzystam z przelewów natychmiastowych, dlatego dostęp do systemu Express Elixir miał dla mnie spore znaczenie. To usługa pozwalająca na realizację przelewów międzybankowych w czasie liczonym w sekundach. Tutaj znajduje się więcej informacji na jej temat - http://www.expresselixir.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerabiałem konta w 4 różnych bankach i naprawdę było to denerwujące, gdy co miesiąc miałem jakieś dodatkowe opłaty: za prowadzenie, przelewy czy kartę. Często nawet, gdy konto początkowo było darmowe, to po 3 miesiącach maiłem już dodatkowe opłaty. Teraz mam konto w orange finanse i od 1,5 roku nie zapłaciłem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 13-letnia bratanica, a w zasadzie mój brat, korzysta z Orange Finanse i jak dotąd są zadowoleni. Użytkują konto z kontrolą rodzicielską. Jeszcze nie wyszły na jaw żadne ukryte kruczki. Sama ostatnio planuję skorzystać z bankowości mobilnej. Przeczytałam sporo opinii i ogólnie ludzie nie narzekają. Marcin, korzystałeś z funkcji przelew na telefon? Jak to wygląda w praktyce? Ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to w ten sposób, że wpisujesz numer telefonu osoby do której chcesz wysłać przelew. Ta osoba otrzymuje sms z linkiem do strony gdzie uzupełnia numer swojego konta. Raz uzupełnione dane zachowują się w systemie. Następnym razem gdy checmy zrobić przelew wpisujemy tylko numer tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ten sms się płaci? Czy za darmo. W T-Mobile chyba się za to dodatkowo płaci. Przelew traci ważność po 24h jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelew jest ważny 15 dni. Tyle czasu ma osoba odpierająca przelew na uzupełnienie danych. Sms jest darmowy, tak samo jak przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, sorry, że tak wypytuję, ale często z tego w ogóle korzystasz, czy to tylko bajer? Wiesz, teoria teorią, a praktyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie konta 0 zł (żadnych warunków) opłata za kartę płatniczą 0 zł (żadnych warunków) wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą 0 zł (żadnych warunków) obsługa konta, przelewy itp 0 zł (żadnych warunków) Dodatkowo można polecać konto znajomym i dostawać kasę https://pbpfinanse.pl/redirect.php?target=ab955fd7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haryt098
Mam internetowe konto bankowe online w eurobanku i jestem z niego bardzo zadowolony. Tutaj masz link zerknij i dowiedz się sama w czym rzecz. https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-active,21,9.html#konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia788
Jeśli chodzi o konto dla studentów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.konto-studenckie.pl . Jest tam wiele ciekawych i godnych uwagi propozycji, z których warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Inteligo Konto Osobiste lub Millenium Bank 360 . Inteligo masz dużo bankomatów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam najlepsze konto internetowe jakie miałem :) Rachunek osobisty "Konto Internetowe" Konto Internetowe ZEROzłotowe w Alior Bank bezpłatne prowadzenie rachunku 0 zł za kartę debetową i bankomaty 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej 0 zł za przelewy internetowe http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=e00ed7188a5532c48d99abca44058023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raibosh
gość dziś A jeśli w ofercie występuje słowo "darmowe", to ja polecam bardzo dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać warunki prowadzenia konta. Darmowe konta nie istnieją, tylko bank pobiera kasę w inny sposób niż za prowadzenie konta czy przelewy. p wypowiedź marcin_luka82 wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkia
No własnie mi obiło się o uszy, że w Nest Banku mają darmowe konto, a ja szukam możliwości zmiany mojego dotychczasowego banku, bo od jakiegoś czasu jestem średnio zadowolona. Ktoś może tę informację potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, nasze Nest Konto jest bezwarunkowe. Jego szczegóły: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/ne st-konto.html Konto może Pani otworzyć na kilka sposobów: przelewem - wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut, poprzez Kuriera konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pani dostarczoną umowę, w oddziale - wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę lub w oddziale banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja założyłem w Nest Banku i jak na razie nie zapłaciłem ani grosza a nie robię tam żadnych wpłat. Nie ma warunków dodatkowych. Jedyne co mnie wkurzyło to brak mojego banku przy weryfikacji, więc pozostał mi kurier z umową lub wizyta w oddziale. Na wrzesień 2017 prawdziwie darmowym kontem jest to w Nest banku i w Idea Banku. Bezwarunkowo DARMOWE konto osobiste w NEST Banku. http://tomkredyt.pl/nest.html Otwarcie, prowadzenia i zamknięcie rachunku: 0 zł Wydanie, wznowienie i korzystanie z karty debetowej: 0 zł Opłata za przelewy wewnętrzne: 0 zł bez ograniczeń Opłata za internetowe przelewy zewnętrzne: 0 zł Przelew europejski (SEPA): 0 zł Przelew do ZUS lub US: 0 zł Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce: 0 zł Za jakie usługi zapłacimy w Nest Bank? - 5 zł plus 3% prowizji za przewalutowanie środków wypłacanych z bankomatów za granicą. - Przelew natychmiastowy – 1 zł. - Przelew wysokokwotowy (SORBNET) – 15 zł. - Przelew walutowy inny niż europejski – 15 zł. - Zlecenie przelewu w oddziale banku lub telefonicznie – 5 zł. - Sprawdzenie salda i zmiana PIN w bankomatach BZ WBK – 5 zł za każdą czynność. - Wyciąg z konta w formie papierowej – 5 zł (elektroniczny – 0 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO BP moge wam polecic ten bank ja juz jakiś czas mam w tym banku konto i postanowiłem otworzyć też dziecku na tej stronie wszystko znajdziesz lukaszlodz.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×