Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczorajszy stosunek

Polecane posty

Gość gość

Było idealnie. Akurat są upały, więc ciężko po domu chodzić ubranym. Po kąpieli ubrałam zwykłą czarną obcisłą bokserkę za pupę. Mokre włosy. Moje love siedziało fotel obok. Usiadłam i umieraliśmy z ciepła. Zaraz zaczęło się ze mnie lać a zazwyczaj widać po moim dekolcie. Piersi zaczęły mi się pocić, moje love się rozebrało:) bo też było mu ciepło. Spoglądał, piłam soczek rureczką a on się tylko uśmiechał. Wreszcie poszliśmy do łóżka. Zabraliśmy ze sobą spryskiwacz z wodą, żeby się polewać wiedziałam, że jest zmęczony i idzie do pracy, więc przejęłam inicjatywę.Powiedziałam mu, żeby poszedł spać, ale pe,..isa ma mi zostawić. Zamknął oczy a ja na niego wyszłam i wsadziłam sobie. Od razu otworzył oczy. Parę namiętnych i mocnych ruchów... mmmm jeździłam po nim bawiąc się moj ci..ką i piersiami. Byliśmy cali mokrzy. Po chwili usiadłam tyłem i jeździłam tyłem do niego a on ściskał moje pośladki tak mocnoo.. mm.. odchylilam głowę do tyłu bawiłam się moją małą i dostałam tak zaje...steego orgazmu, ze w momencie upadłam na łóżko wypięta do niego a on wtedy podniósł moją pupę, wyskoczył, uklęknął i zlał się na moje pośladki i roweczek. Miaaazgaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje love ma okres więc musiałem sobie sam ulżyć a za oknem błyskawice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była masurbacja jego penisem, a nie stosunek. Żebyś mu chociaż ręką skończyła, bo o lodzie to pewnie może pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za down! Lodzika zrobilam mu pozniej haha! Czy zawsze musi byc raz? Opisywalam to jak bylo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×