Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spuchniety nos po operacji

Polecane posty

Gość gość

Dwa tygodnie temu miałam operacje nosa. MIalam zwezany a on jest jeszcze szerszy niż przedtem. Lekarz powiedział ze to opuchlizna. Miał ktoś z was już tak? Po jakim czasie to znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom from dom
Spokojnie, kup AESCIN na zmniejszenie obrzęku, będzie dobrze, ja 2 tyg, po operacji wyglądałam jak małpa, po 3 tyg. już jak człowiek, a teraz nos jest już zdecydowanie lepszy od poprzedniego, a minęły dopiero 24 dni od op. Więc cierpliwości, będzie dobrze :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta swoje, 3 tygodnie po operacji i jest dobrze! Nos mam spuchnięty już rok po operacji, proces gojenia jeszcze się nie zakończył, oddychać dalej nie mogę. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, tak jak mnie taka jedna na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom from dom
Bardzo mi się nie podoba takie negowanie cudzych wypowiedzi... niby dlaczego miałabym kłamać?! Do autorki wątku: wejdź na forum beautywpolsce, tam znajdziesz wiarygodne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom from dom
Bo tutaj sama widzisz... tylko straszą. Nie ma takiej opcji, żeby nie oddychać przez rok, ja zaczęłam oddychać (może nie stuprocentowo) już po 2 tygodniach, nos daje oznaki sprawności, na super efekty wiadomo że trzeba poczekać, ale już teraz jest dobrze. Jak się przez rok nie oddycha, to już dawno trzeba było zgłosić się do lekarza. A wgl wydaje mi się, że to prowokacja. Może sama chciałaś zoperować nos, ale wystraszyłaś się, i teraz innych zniechęcasz? Ja naprawdę mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż trollować na forum, dziewczyna spytała o opuchliznę to jej odpowiedziałam, bo sama niedawno miałam taki problem i też się tym martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto nikogo nie straszę, tylko gdy tej osobie operacja nie wyjdzie, będziesz ją wyzywać od psycholi? A Ty co robisz na forum, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że jesteś po op., bo po co miałabyś bronić tych op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że się zgłosi lekarzowi? Tylko poprawka, na którą nikt nie da gwarancji a wręcz może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom from dom
Bronię, bo teraz wreszcie wyglądam tak, jak zawsze chciałam. Moja samoocena wzrosła, czuję się ładna, to jest niesamowite uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po roku nie oddychasz, to już nie będziesz. trudno- twoja operacja się nie udała, ale po co straszysz autorkę, która jest dopiero 2 tyg i w jej przypadku opuchlizna jest normalna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno - tylko tyle? Miesiąc po operacji też mi mówiono, że pewne rzeczy to norma i tak czekałam cierpliwie do roku, niestety nic się nie zmieniło. Myślisz, że tak łatwo jest się z tym pogodzić, moja samoocena nie wzrosła i do końca życia będę żałować tej decyzji, ale co ty możesz o tym wiedzieć! Przed op. zawsze jest kolorowo a po trudno, nie wyszło, byłaś głupia i dałaś się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto twierdzi, że przed operacją jest kolorowo?! sama rozważam operację od lat i dotąd się nie zdecydowałam, bo biorę pod uwagę, że mogę być niezadowolona i jak oglądam foty, to niekoniecznie mi się podobają efekty, poza tym każda operacja, to ryzyko. ale po co straszysz dziewczynę? nigdy nie widziałam, żeby ktoś 2 tygodnie po operacji wyglądał dobrze, a kilka moich koleżanek miało. opuchlizna na tym etapie, to nic dziwnego, a problemów z oddychaniem autorka nie ma, więc o co ci chodzi?! nawet nie masz kogo ostrzegać, bo autorka już jest PO operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rozumiem frustrację, ale napisz może raczej paszkwil na swojego chirurga zamiast kogoś niepotrzebnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszkwile, paszkwile na każdym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ponad miesiąc od opwracji a nos nadal spuchnięty. Taki jakiś duzy jest dziurki tez spore. Jestem przerazona. Wie ktoś może po jakim czasie po opwracji można zrobić poprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwcześniej za rok, niestety musisz wytrzymać. Z czasem przyzwyczaisz się do nowego nosa i nawet odbicie lustrzane nie będzie takie straszne. A po roku przemyślisz i stwierdzisz, że poprawka może nie rozwiązać problemu. Takie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te powiększone dziurki to normalne? Jak długo jeszcze będzie on spuchnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga ja jestem ponad rok po operacji i nos nadal mam spuchnięty. Jeśli miałaś złamaną nogę to dokładnie to samo. Przed operacją nikt o tym nie myśli, ale tak to wygląda a dyskomfort ja odczuwa do dzisiaj. Najgorzej do pół roku, później do roku a w tej chwili nawet pogodziłam się z moim krzywuskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te powiększone dziurki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed op. były mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak były mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tak nie miał ze dziurki po operacji były większe niż przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie czy te wielkie dziurki to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj swojego lekarza, zadzwoń lub wybierz się na wizytę. Dziwne, że masz większe dziurki, chyba, że chciałaś je powiększyć? Zobacz co masz w karcie informacyjnej, może je powiększono. Może to tylko złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakąś dokumentację medyczną czy zostałaś bez niczego, jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie miały być powiększone. Nic mi nie wiadomo o zadnej dokumentacji medycznej, nic takiego mi nie dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie! Gdzie robiłaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje miałam robiona w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakiej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×