Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka12

Dobry dermatolog na trądzik

Polecane posty

Gość gość
11.08.13 gość gość 11.08.13 ,ale Ty nie obrazaj bo to Ty masz tradzik wiec i cos z głowa i emocjami ========================== To dopiero zarąbista teoria, przebija nawet wszechobecne i jedynie słuszne diety i detoksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRGTGHHYTJU
tylu idiotów na ziemi, ręce opadają. a tooo leczccie sie u tych lekarzy, leczccie sie i nie lamntujcie na forach ze nie działa. patafiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze jest proste,zaden dermatolog Ci tradziku nie wyleczy,trzeba byc konsekwentnym w działaniu,i sprawdzic emocje bo tu lezy problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, właśnie dermatolog mi trądzik wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.08.13 gość gość 11.08.13 ,ale Ty nie obrazaj bo to Ty masz tradzik wiec i cos z głowa i emocjami ========================== To dopiero zarąbista teoria, przebija nawet wszechobecne i jedynie słuszne diety i detoksy Najwazniejsze ze ta teoria i praktyka sie sparawdza i stanowi zródło problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirque du soleil
Jesteś ty co jesz... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kwas, ktory mozna nakładac na aktywny trądzik - pirogrnowy z bandi - super efekty, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 gość Oczywiście ze zaden dermatolog Ci nie wyleczy tradziku,czasami tradzik sam przechodzi i nie ma to nic wspolnego z zadnym dermatologiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kup sobie srebro nanokoloidalne i olejek rycynowy w tydzien tradzik sie cofnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, równie dobrze mogę napisać, że żadna dieta cie nie wyleczy, czasami trądzik sam przechodzi i nie ma to nic wspólnego z dietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze poznac przyczyne tradziku, najłatwiej pozbyc sie bakteryjnego, najtrudniej na tle hormonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tym sposobem powstał kolejny znachorski temat o trądziku - detoksy, złe emocje, olejek rycynowy i inne pierdoły, a do tego zero rzetelnej wiedzy. Głodujcie na zdrowie, ja spadam i pozdrawiam: ) Wyleczona z trądziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 gość Najwazniejsze poznac przyczyne tradziku, najłatwiej pozbyc sie bakteryjnego, najtrudniej na tle hormonalnym. =============\ zaraz ci napisza, że nie masz racji bo i tak wszystko zależy od diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 [ gość Nie prawda,zaden znachorski temat tylko naturalny wiec przyjazny dla człowieka,a Ty myslisz ze jestes taka nowoczesna ,bo wierzysz w dermatologów????znowu tragiczne myslenie wiec i tradzik na twarzy,nic nie bierze sie z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw niech skończa kosmetologię, a potem niech się wpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie trzeba niczego konczyć tylko logicznie myslec i obserwowac zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia wiary, tylko wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 Tu nie trzeba niczego konczyć tylko logicznie myslec i obserwowac zycie, ===================== No tak, właśnie na takiej podstawie działali znachorzy już wieku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówie o wierzy tylko o wiedzy wewnetrznej która kazdy w sobie ma,tylko trzeba po nia siagnac,nikt Cie tego w szkole nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.08.13 Tu nie trzeba niczego konczyć tylko logicznie myslec i obserwowac zycie, ===================== No tak, właśnie na takiej podstawie działali znachorzy już wieku temu Nazywano ich znachorami,ale to jest wiedza wewnetrzna,która kazdy ma w sobie,a w polsce znachorów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ja nie mówie o wierzy tylko o wiedzy wewnetrznej która kazdy w sobie ma,tylko trzeba po nia siagnac,nikt Cie tego w szkole nie nauczy ==================== Ciekawe, jak daleko ta twoja wiedza wewnętrzna siega? nowotwory tez umiesz leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kazdy ma w sobie ogromny potecjał,oczywiscie ,nowotwór to tez choroba jak kazda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to nie przeszkadzam Ci dłużej w zgłebianiu się w samego siebie. Moze odkryjesz cos waznego i pomozesz milionom ludzi. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Ja bym proponował Irenę Solaniuk z Siemiatycz,u mnie poradziła sobie w ciągu 2 tyg. z problemem z którym inni lekarze nie mogli w ciągu kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wszystko zostało odkryte,nie pomoze to milionom,bo nie ma w tym interesu,interes jest w chorym a nie zdrowym to tez warto wiedziec,Czytaj,słuchaj"Brian Trecy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc oprócz znachorstwa mamy i spiskową teorię dziejów. Czekałam, kiedy pojawi sie ten wątek. Znikam, bo mam dość tych oparów absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość111,ale nie przytaczaj tu co lekarze,bo przeciez wiadomo ze lekarze nie leczqa tylko zaleczaja,aby nie tracic klienta,z tego zyja a nie ze zdrowych,jakby wyleczyli to by zbankrutowali,a interes musi sie krecic, tak skonstruowany jest ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.08.13 gość To nie jest zadna spiskowa teoria dziejów tylko fakty,a Ty nie potrafisz tego zobaczyc,niestety,takich ludków teraz nie brakuje,interes musi sie krecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz tę żabę,Brian Trecy,tam wszystko jest w pigułce,całe 3000 wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Jakiś ty głupiutki,to ja mam mieć pretensje do lekarza który mnie wyleczył kiedy miałem tak mocny stan zapalny że nie mogłem z domu wychodzić przez kilka lat?Po za tym gówno na mnie zarobiła bo byłem na fundusz i tylko dwie wizyty,chciałem jeszcze przyjść żeby się upewnić że choroba została wyleczona ale powiedziała że nie ma takiej potrzeby i rzeczywiście nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×