Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka12

Dobry dermatolog na trądzik

Polecane posty

Gość gość
Brian TRACY jak już. Pisz poprawnie. Poza tym dobrze znam tę książkę i nie wiem, co ma niby wspólnego z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A więc oprócz znachorstwa mamy i spiskową teorię dziejów. Czekałam, kiedy pojawi sie ten wątek. Znikam, bo mam dość tych oparów absurdu. Znikaj znikaj jak nie chcesz sie uczyc,to znikaj i miej tradzik i inne choroby które pojawia sie wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość111 - nie ma co się z nim wdawać w dyskusję, to jakiś troll, bo nie wierzę, że ktoś naprawdę może być az tak ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz te ksiazke i nie wierz co ma wspolnego???To nie przeczytałas jej ze zrozumieniem tam jest wszystko o zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 gość Znasz te ksiazke i nie wierz co ma wspolnego???To nie przeczytałas jej ze zrozumieniem tam jest wszystko o zyciu =================== Ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość gość111 - nie ma co się z nim wdawać w dyskusję, to jakiś troll, bo nie wierzę, że ktoś naprawdę może być az tak ograniczony. Ale nie pisz o ograniczeniach,bo tu chodzi o wielkie choryzonty,a nie ograniczenia,to własnie ograniczenia powoduja choroby i to własnie Ty je masz,czytaj,słuchaj,Brian Tracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HORYZONTY, jak już. Kup sobie słownik, bo najwyraźniej Brian Tracy jednak nie wszystkiego Cie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.08.13 gość Znasz te ksiazke i nie wierz co ma wspolnego???To nie przeczytałas jej ze zrozumieniem tam jest wszystko o zyciu =================== Ha ha ha No włąsnie Ha ha ha,a zycia nie rozumiesz dalej,to lepiej nie czytaj ,nie słuchaj bo,to dla Ciebie za trudne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 gość Ale co ma słownik do tego????czytaj tresc i mysl ,a nie zmieniasz temat,to nie jest rozwiazanie,to ucieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tyle, że jeśli mam z kimś dyskutować, to oczekuję od rozmówcy elementarnej wiedzy, ortograficznej również. Wróć, jak się douczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co całe zycie bedziesz tak uciekac???Bo HORYZONTY????Bo Tracy????paranoja jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Mam raka idę na chemioterapię-po co ci chemioterapia?poczytaj Briana Trycego i natrzyj się cieciorką.To tak ma wyglądać leczenie według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ale Ty nie dyskutujesz,Ty szukasz zaczepki,zmieniasz chcetnie temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee, masz przejść na dietę zapewne. I wyrzucić złe emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość111 Mam raka idę na chemioterapię-po co ci chemioterapia?poczytaj Briana Trycego i natrzyj się cieciorką.To tak ma wyglądać leczenie według ciebie? Dalej nie rozumiesz,ze chemia jest trucizna a natura zdrowiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Nieeee, masz przejść na dietę zapewne. I wyrzucić złe emocje Ale Ty pleciesz :D,Nie wyrzucic tylko je przepracować zmierzyc sie z nimi i zamienic je na pozytywne,czytaj,słuchaj "Zjedz Te żabę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trądzik wywołują takie emocje,jak:Brak akceptacji siebie.Nielubienie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Rak:Głeboko ukryta rana Długo utrzymująca sie uraza.Głebo skrywana tajemnica lub zal zżerajacy od środka,Noszenie w sobie nienawiści."po co to wszystko?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omis
Niestety nie mam z lubelskiego, ale mogę dać namiary na bardzo dobrą lekarkę w mazowieckim: www.drbrumer.pl Doktor stosuje różne metody leczenia trądziku, głównie bardzo dobre peelingi medyczne. Natomiast na blizny potrądzikowe poleca mezoterapię osoczem bogatopłytkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mój trądzik wyleczyłam w klinice Amaryllis, jest tam najlepsza pani doktor, wiem co mówię bo wcześniej byłam chyba u pięciu lekarzy i nic, tylko tabletki i tabletki, na początku poprawa a potem nawrót i tak cały czas aż trafiłam na Amaryllis, tam pani doktor dermatolog poleciła mi laser frakcyjny, więc zaryzykowałam i teraz mogę ten zabieg polecić wszystkim którzy maja problem z trądzikiem, efekty, efekty w końcu widzę efekty, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na leczenie trądziku kiedyś stosowałam różne maści, preparaty, przeczyszczanie skóry robionymi na zamówienie płynami ale to w ogóle prawie mi nie pomagało więc zdecydowałam się na stosowanie maści które są w sieciówkach. Ale to również nie przyniosło rezultatu - w końcu zdecydowałam się na wybranie się do kosmetyczki i tam po konsultacji zdecydowałam się na zabieg usuwania trądziku. http://www.beauty.com.pl/pl/leczenie-tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła dr P***ycka-Piaszczyńska z GZ Medica w Chorzowie http://gzmedica.pl/ Bardzo dobra pani doktor, zaopiekowała się mną całościowo, bo zmiany skórne pokazują przecież stan organizmu. Dzięki niej trzymam mój trądzik w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z lubelskiego czy innego regionu najlepszy dermatolog na trądzik i inne choroby skóry to zioła! znajdz kogos kto zajmuje się zielarstwem czy inaczej medycyną naturalną w każdym regionie takich pasjonatów jest dużo, zadaj sobie trudu i poszukaj takiej osoby a będziesz mile zaskoczona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z trądzikiem od 5 lat się męczyłam i dopiero mi pomogli w Warszawie w http://www.high-med.pl/ przychodnie mi koleżanka poleciła i udało się trafić na dermatologów z odpowiednim nastawieniem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna383
Jeśli chodzi o bardzo dobrego dermatologa na trądzik to według mnie niezłą opcją są dermatolodzy którzy pracują w specjalistycznych klikach, mają w tym zakresie największe doświadczenie i najlepiej pomogą wyleczyć ten problem ! http://clinicadermatologica.pl/dzialy/dermatologia-kliniczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobrego dermatologa, ale w przychodni www.medis.pl w Katowicach. Pomógł mi wyleczyć skutecznie trądzik osób dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadow88
Mi niestety żaden dermatolog nie pomógł chodziłam do wielu i nic;/ byłam załamana bo nie chciałam mieć całej twarzy w krostach;/ przeglądałam setki for i tak natknęłam się na Nonacne http://natradzik.milejdi.pl dzięki niemu w końcu czuję się piękna;) bo po 2 tygodniach pryszcze zaczęły znikać a nowe się nie pojawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Wadowic lub okolic mogę polecić Ci www.neurocentrum-wadowice.pl. Ja leczyłam się u Pani Ewy Serafin i bardzo mi pomogła. Praktycznie nie mam już żadnych śladów po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×