Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
akinax

Co kupic chlopakowi na urodziny

Polecane posty

Mam problem, zbliżają się urodziny mojego chłopaka i nie wiem co mu kupić. Warto zaznaczyć że mój chłopak mój chłopak jest ode mnie dużo zamożniejszy... Nosi tylko firmowe ciuchy na które po prostu mnie nie stać a nie mam pomysłu na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljanna
może jakieś fajne słuchawki? na http://www.sferis.pl/ masz dużo ciekawych opcji, niekoniecznie bardzo drogich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn od synowej dostawał przeważnie żel i no wiadomo co mu dawała. A mi było zawsze wstyd że to słyszę wszystko. Mieszkanie 2 pokoje ściany cienkie, no wszystko słyszałam zawsze i mi się coś robiło we mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 00:10, akinax napisał:

Mam problem, zbliżają się urodziny mojego chłopaka i nie wiem co mu kupić. Warto zaznaczyć że mój chłopak mój chłopak jest ode mnie dużo zamożniejszy... Nosi tylko firmowe ciuchy na które po prostu mnie nie stać a nie mam pomysłu na nic innego.

Jeśli uznaje tylko firmowe ciuchy, a Ciebie nie stać na nagły wydatek w normalnej cenie, to poszukaj w obniżonej na allegro.pl lub limango.pl Ja często tam kupuję jak nie mogę dostać już czegoś na stronie producenta lub gdy mam trudniejszy okres z opłatami 😉

Ja ostatnio kupiłam sobie bluzę w kolorze jasnoróżowo-biało-czarnym - https://www.limango.pl/shop/cross-jeans/bluza-w-kolorze-jasnorozowo-bialo-czarnym-2-11634016

Myślę, że dla chłopaka będzie fajna taka bluza w kolorze bordowym, zapinana na zamek, z długimi rękawami i kapturem: https://www.limango.pl/shop/cross-jeans/bluza-w-kolorze-bordowym-2-11633947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karusia90 napisał:

a moze jakies ladne perfumy? to jest chyba zawsze dobry sposob na prezent 🙂

W perfumy to by trzeba wiedzieć jakie konkretnie lubi. Jeśli znają się krótko może to być trudne do wykrycia 😉

Ja bym na początek kupiła coś z ciuchów, może zaczęłabym od drobiazgu w stylu pasek do spodni z CJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiecz mój tort. Na YT pełno przepisów krok po kroku. Po co coś kupować skoro sam może sobie to kupić. Ubrania i perfumy to najgorsze prezenty dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2021 o 20:00, pamparampam90 napisał:

Ale zawsze mozna dac karte podarunkowa do jakiejs drogerii i wtedy sam sobie wybierze odpowiedni dla siebie zapach 🙂

O ile druga połowa lubi perfumy, znałam w swoich życiu takich dziwolągów, którzy tylko woda + mydło, ewentualnie delikatny dezodorant w sztyfcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co kupujecie facetom w rodzinie na gwiazdkę?? Teść ma urodziny blisko świąt więc zawsze dostaje większy prezent, chcemy mu kupić maszynkę do włosów, pewnie wybór padnie na Babyliss X-metal. Podoba mi się wizualnie i ma fajne parametry, na pewno to bedzie sprzęta na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×