Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie 12345

zaręczyny

Polecane posty

Gość taka sobie 12345

Mój facet zabiera się powoli za zaręczyny i bardzo chciał żebym pokazała mu w sklepie co mi się podoba. Chciał nawet żebym sama sobie wybrała pierścionek ale się nie zgodziłam, bo zawsze chciałam, żeby to był jego wybór. Przy okazji pan w sklepie zmierzył mi palec. Teraz po 2 tygodniach mój luby się pyta jaki miałam rozmiar palca...zatkało mnie ale napisałam, że nie pamiętam,bo chyba on takie rzeczy powinien pamiętać jak mu zależy( mi serio wypadło z głowy jezyk.gif ). On mi powiedział, że przecież mi się nie śpieszy to mamy czas i nie będzie sobie tym zaprzątał głowy. Czy nie uważacie, że z jego strony to pójście na łatwiznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko dorośnij
dojrzej, dopiero bierz się za dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to jemu nie zależy. Nie wyobrażam sobie sytuacji , gdzie po rozmowie o zaręczynach facet się guzdrze. Mój spytał czy chciałabym w najbliższej przyszłości wziąć z nim ślub i w ciągu dwóch tygodni wszystko zorganizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla taka z zadartym noskiem
:O. nie dziwię Ci się że jesteś zawiedziona. sam w końcu zaczął temat, chciał Ci mierzyć palce, oglądać pierścionki, sam już Ci dał znak że to teraz a teraz wyskakuje, że nie teraz , że się nie spieszy. przecież tak to byś się do tej pory nad tym nie zastanawiała, a tak sam Ci dał znak, a teraz się wycofuje. pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×