Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje oczy straciły blask

szkoda lata

Polecane posty

Gość gość
a gdzie będziemy jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy straciły blask
Chyba nie martwisz się tym, że nie będzie gdzie pojechać. Wybór jet przeobfity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się raczej nie sprawdzi:) dwie samotne kobiety są dla siebie konkurencją, zwłaszcza jeśli szukają faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady. Czy przy każdej rzeczy, jaką robisz gdzieś w tle się czai szukanie faceta? A nie można po prostu podróżować dla podróżowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matildaaa
moje oczy stracił blask błagam Cię adoptuj mnie!! Co prawda różnica wieku między nami niewielka ale komuś już tu proponowałas adopcję więc ja się zgłaszam. Powala mnie Twoje poczucie humoru. Może szukasz koleżanki na pogaduchy. Mam 35 lat i co prawda nie jestem samotna(mam faceta i synka) ale brak mi dobrej koleżanki. Jeśli masz trochę czasu i ochoty na nową znajomość to ja czekam. justine28@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy straciły blask
Cześć Matylda, dziękuję za docenienie mojej adopcyjnej propozycji, niestety nie czuję się chwilowo na silach. Jakieś takie egzystencjalne nastroje mnie dopadły z uwagi na większa ilość wolnego czasu, i nie chcę tą energią nikogo obciążać. Ale w przyszłości być może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz na przykładzie autorki prosze popatrzec jak zachowuje się -podobno otwarta na świat -40 latka. sklada propozycje, niby szuka towarzystwa, jeżdzić chce po świecie, a jak przychodzi do konkretnej propozycji- to niestety wapno się wylewa na wierzch... a w zasadzie odpada jak z fasady.... koniec komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy straciły blask
Nie szukam znajomości korespondencyjnej, takich można mieć dziesiątki. A Matylda i tak nie zostawi rodziny żeby wyruszyć gdzieś właśnie ze mną :) Zresztą moja postawa nie powinna dziwić, jeżeli zrozumie się, co napisałam w wejściowym poście. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×