Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atanazy_Bazakbal

Chcę być singlem

Polecane posty

Gość Atanazy_Bazakbal

Witajcie! Mając powodzenie, chcę być sam tj. nie chcę być w żadnym związku, mieć kogoś na stałe i dzielić każdy dzień z tą drugą osobą. Powód jest bardzo prozaiczny: miałem do czynienia z mnóstwem dziewczyn na przestrzeni lat i moje doświadczenia w tej materii są absolutnie negatywne. Nie będę wdawał się tutaj w szczegóły, ale zaufanie drugiej osobie wydaję mi się w tym momencie szczytem naiwności, na który nie mogę i nie mam chęci sobie pozwolić. Dziewczyny z którymi pracuję, nie rozumieją tego, że chcę być sam i czasem mi wręcz z tego powodu dokuczają (nie pozostaję im dłuższy i się zawsze odgryzam). Wkurza mnie to podejście ludzi - jak jest sam, to pewnie jest z nim coś nie tak, tym bardziej jak ktoś jest atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej to ludzie zawsze się o coś czepiają to jeszcze nic, że Tobie dziwia sie ludzie nie chcesz wiedzieć jak dziwią sie kobietom rezygnującym z macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bądź ;) Nic prostszego ;) A ja nauczylam sie, ze facetom tez nie warto ufać i tez mam same negatywne z nimi doświadczenia, a jednak chcialabym być w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ostatnio ludziom się przewraca w głowie. Komu przeszkadza bycie singlem. Nie każdy chce być małżonkiem rodzicem. Jeśli pracuje ma pasje to dlaczego ma zakładać rodzinę. Tylko toksyczna rodzina potrafi dobijac singli. Do znajomych i rodziny szanujcie wolę samotnych ludzi przestańcie im dyktowac jak mają żyć. Jeśli singlowi czy singielce pasuje takie życie to jej wybór. Ja bym zerwała znajomość z osobami które wypytuja o intymne życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×