Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mi wytlumaczy kiedy w pilce noznej jest spalony

Polecane posty

Gość gość

Prosze. Moj facet od 5 lat gra w klubie w pilke nozna chce go zaskoczyc ze wiem co to spalony. Tlumaczyl mi to ale ja nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzątaj sobie tym głowy . Powiedz mu lepiej że świetnie "wyskakuje w uliczkę" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
gdy w MOMENCIE podania napastnik znajduje się poza linią obrony przeciwnika czyli jeśli jest bliżej bramki niż ostatni obrońca. to tak w skrócie bo są jeszcze sytuacje gdzie podanie następuje jak już minie sięwszystkich obrońców czyli mamy dwóch napastników i bramkarza wtedy spalonego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura. obok pola karnego jest kawałek wypalonej trawy, jak ktoś w to wdepnie całym obrębem stopy to wtedy jest spalony, co skutkuje rzutem sędziowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
i pamiętaj że liczy się moment podania(kopnięcia) a nie moment jak ten do którego piłka leci jej dotnie bo wtedy normalne że już znajduje się bliżej bramki niż obrońcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,naucze sie tego na pamiec:D ale go zaskocze:D dziekuje Ci:) :) pulchny co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłkarze i kibice wiedzą . Specjalnie dla Ciebie - zawodnik z piłką wbiega między dwóch zawodników drużyny przeciwnej . to tak w skrócie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa zapamietam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu z pamięci powiesz definicję, to efekt będzie odwrotny do zamierzonego (czyt: ona jest tak głupia, że musiała się tego uczyć na pamięć, zamiast mówić ze zrozumienia). Serio mówię (pierwszy raz w tym topiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. W momencie podania(gdy piłka własnie została kopnieta do innego zawodnika) popatrz do kogo podaje X i czy odbiorca tego podania jest za ostatnim zawodnikiem druzyny przeciwnej (nie liczymy bramkarza).Spalonego nie ma na własnej połowie boiska.To tak najprościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak ja mam sie tego nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,za 3 dni sie z nim widze wiec mam nadzieje ze to opanuje jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×