Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robić z chłopakiem w wolnym czasie

Polecane posty

Gość gość

hej, co mozna robic z facetem w wolnym czasie? ja mam 20lat on 26.objeździliśmy już wszystkie atrakcje w okolicy i nie wiem co robic a w domu juz nie chcemy siedziec bo tylko gramy na kompie..na spacer mu się nie chce iść bo jest zmęczony po pracy, ja dopiero skonczyłam szkolę i szukam pracy wiec u mnie z nadmiarem czasu wolnego jest problem ;p znajomi (pary) wolą sam na sam siedziec, nie wiem moze jakis basen czy cokolwiek doradźcie, ile mozna sie bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesc jakas ksiazeczke i idz do torunia do Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na bankk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanjepokojona
Jeżeli tak koniecznie potrzebujecie jakichś atrakcji, to to jest czerwona lampka dla Waszego związku. Powinniście wystarczać sobie sami. Wiadomo, z czasem ciągłe przebywanie ze sobą może męczyć, ale na pewno jeszcze nie w Waszym wieku. Co do atrakcji, to przecież w kinie, teatrze, operze, filharmonii, grają cały czas coś nowego, więc nie bardzo rozumiem, jak takie miejsca można "zaliczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli tak koniecznie potrzebujecie jakichś atrakcji, to to jest czerwona lampka dla Waszego związku. Powinniście wystarczać sobie sami. Wiadomo, z czasem ciągłe przebywanie ze sobą może męczyć, ale na pewno jeszcze nie w Waszym wieku. Co do atrakcji, to przecież w kinie, teatrze, operze, filharmonii, grają cały czas coś nowego, więc nie bardzo rozumiem, jak takie miejsca można "zaliczyć"." Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie miejsca jak kino-wiadomo, fajna sprawa ale jeździć co tydzień to też wydatek w szczególności, jak nic fajnego nie leci. a miejsca typu filharmonia czy teatr raczej odpadają, nie przepadamy za tego rodzaju atrakcjami. a przebyrwac non stop w domu i nic nie robic nie jest czymś, co rozwija związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2003
ale nie macie o czym rozmawiac? mozecie np. czytac ksiazki, ogladac filmy i potem rozmawiac o nich. albo wspolnie gotowac i jesc rozne przysmaki ;) opowiadac sobie rozne historie ze swojego zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie mamy o czym rozmawiać, opowiadamy sobie historie ze swojego życia. może uda mi się go kiedyś namówić na wspólne gotowanie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2003
a, no to fajnie :) nie musisz sie tak tym przejmowac, ze non stop nie robicie czegos razem. przeceiz kazdy dla siebie tez musi miec troche czasu, zajac sie soba, poczytac, pogadac z kumpela, zadzwonic do kogos z rodziny. nigdy tak nie jest, ze ludzie mieszkajacy ze soba ciagla razem cos robia I oddaja sie niekonczacym sie atrakcjom. czasem warto cos porobic samemu, by potem sobie o tym opowiadac itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2003-masz rację. ostatnio spędzamy całe weekendy razem i praktycznie nie robimy nic osobno, żadnych wypadów ze znajomymi (on ze swoimi, ja ze swoimi) tylko przeważnie razem.ale weekendu bym bez niego nie dala rady spędzić, jedyny wolny czas, gdy nie musi iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×