Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

podziwiam! :) Pamiętam jak w czwartej klasie podstawówki mieliśmy na technice robić szalik na drutach. Nie podołałam, babcia mi zrobiła. To było moje pierwsze szkolne oszustwo :D Mogę wyszywać, mogę szydełkować ale druty mnie denerwują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie babcia nauczyła gdy miałam tyle lat, co ma teraz moja siostra. Początki były trudne, ale z czasem to pokochałam:) robiłam ubranka na moje miśki i wiele innych rzeczy:) chciałam nauczyć siostrę ale przychodzi mi to z trudem jak na razie. Może kiedyś:) Rok temu robiłam komplecik dla dziecka mojej koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Wiecie, że dzisiaj jest dzień życzliwości? I, że Cię nie opuszczę - moja siostra miała tak samo jak Ty. A ja po prostu prosiłam babcię albo siostrę żeby mi coś zrobiły dla lalek bo sama do drutów cierpliwości nie miałam :D Sama mogłam sobie zrobić drewniane mebelki, domek rozbudować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :D Wpadłam dziś na chwilkę, bo mam mniej klientów w biurze :) Nie ma jak przeczytać Waszych rozmów, ale postaram się nadrobić po 15 :) 🌼 na dobry dzień dla Was. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
dziewczyny, napisalam dlugiego posta a tu mi pisze, ze to spam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
a ten sie pokaal, ale dziwnie.... Potem napisze to co wczesniej urzeźbiłam tylko musze do Loli zaapelowac! Nie pisz nic o TopChef- bo sobie nagralam i dzisiaj dopiero bede oglądała!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni czasem tak jest, że wywala spam... kiedyś można było jeszcze się "weryfikować" a teraz po prostu nie pozwala wysłać posta :D Juleczka czyli ta praca, o której pisałaś na gmailu wypaliła? :) A ja właśnie odebrałam okulary. Pierwsze od lat (w ostatnich latach tylko soczewki nosiłam bo nienawidzę okularów), dziwne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... Patrzę dużo u Was się dzieje... Ja mam doła, martwię się o lubego. U niego w firmie zaczęły się zwolnienia. Modlę się żeby na niego nie padło, bo będzie bardzo niedobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w porze wieczornej. Jestem z siebie dumna, bo pierwszy raz od kilkunastu lat zajadłam kalafiora i brokuły! Okropnie tego nie lubiłam. Ale od dzisiaj to się zmianiło. Pojechałam po zakupy, od razu jak weszłam do warzywnego rzucił mi się w oczy ogromny i apetyczny kalafior:) Nie mogłam się oprzec i go kupiłam:) zjadłam go z razem z brokułami i ryżem plus sos:) pyło pyszne:) teraz muszę się przełamać co do cukini:P Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tym razem z rana. Jaka u Was pogoda? U mnie niebo trochę zachmurzone ale jest w miarę ciepło. Mam nadzieję że nie będzie padać, bo mam dzisiaj w planach umycie okien. Aż mi się odechciewa na sama myśl. No ale jak trzeba to trzeba. Będę tez dzisiaj piekła bułeczki z wisniami, serem i czekoladą, obiecałam siostrze:) Wstałam rano wyprawic siostrę do szkoły, ale tak mi się chce spać. To chyba przez ta pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
i ze Cie nie opuszcze- jesteś jak mój mąż, który cukini nie cierpi :) A my z synkiem uwielbiamy. A kalafior najlepszy z bułką tartą :) zagubiona- Ty nosisz okulary?? Kurcze, wiesz, strasznie jestem ciekawa jak wyglądasz- dziewczyno od cyferek :) Lolla- topchef mi sie nie nagral (chyba). Buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) I, że Cię nie opuszczę fajnie, że przekonujesz się do smaków, których wcześniej nie lubiłaś... ja mam tak, że uwielbiam próbować nowe rzeczy ale jak się do czegoś zniechęciłam to nie mogę się przełamać. Choć kilka dań znienawidzonych w dzieciństwie teraz uwielbiam. Fajna siostra z Ciebie, wiesz? :) Ostatni no noszę okulary, noszę. Już 9 lat będzie jak odkryli, żem półślepa :D Ale przez ostatnie 5 lat nosiłam w sumie tylko soczewki, okulary miałam takie słabiutkie żeby w domu się wspomagać ale żeby oko pracowało. A teraz postanowiłam przerzucić się na okulary :) Jak znajdę jakieś normalne zdjęcie to wrzucę na chwilę na gmaila, a co! Topchefa nie możesz oglądać na ipli? Bezpłatnie w przeglądarce można sobie oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosc
a co to ipla? Wiem, wiem pewnie wstyd nie wiedziec, no ale nie wiem... Z tej naszej I że Cie nie opuszczę jest mega fajna siostra :) Ja tam nigdy siostry nie miałam nad czym ubolewam, a jeszcze takiej fajnej.... Mailnka- jak tam praca Twojego chopa? Yellow- Ty weź sie odezwij co z ta kafe i z Twoim facetem. Juleczka- jestes?mialas sie odezwac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosc
zagubiona- kuuuuuuuuuuuuurde, oczywiscie nie wytrzymalam i zajrzalam kto odpadł. Ale ze mnie głab niecierpliwy, kurde, kurde! Ale nic, w domu dzisiaj sprawdze to ipla. A w ogole to bede teraz rozpaczac!! Odpadł moj faworyt Piotruś!!!!!!!!!!!!!!! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Lolla- gdzieś Ty jest??? Takie rzeczy sie dzieją a ta milczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Aj nie wiadomo :(. Już zwolnili tyle osób a to dopiero początek... Praktycznie dowiadują się tego samego dnia, że mają więcej do pracy nie przychodzić. Martwię się. Przezywam strasznie, aż mi to po nocach się śni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni ja też wiecznie taka niecierpliwa jestem :) Malinka ale jak to tego samego dnia? To nie ma okresu wypowiedzenia jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
Bry! Melduje, ze u mnie zimnoooo! Do tego nie mam ogrzewania w kuchni, jak rano robie sobie kawe to paruje na metr. ;) Zagubiona (i inne kobietki tez jesli macie ochote), ja ostatnio odkrylam warzywo zwiace sie topinambur, czy tez slonecznik bulwiasty. To taka roslinka z malymi zoltymi kwiatkami, ktora przy korzeniach wytwarza bulwy jak ziemniaki. I one smakuja cudnie! Duzo lepiej niz pyry, tak kremowo, mmmm... Polecam sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Wam za komplement:) Staram się jak mogę aby moja siostra choć we mnie widziała kogoś, komu nie jest obojętna. Bez zastanowienia życie bym za nia oddała, była by tego warta. Daję jej to czego ja osobiscie nie miałam. W sobotę po moich zajęciach wybieramy się juz na zakupy przedswiateczne. Musimy kupić parę rzeczy na zrobienie ozdób choinkowych i stroików:) Zebyście widziały wczoraj jej radochę jak mojego partnera w szachy obegrała! Jest w tym mistrzem:) Do szpinaku tez chciałabym się przełamać, i do mleka, którego nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytywaczka no to koniecznię spróbuję! :) Brzmi interesująco, naprawdę. I, że Cię nie opuszczę wyślij mi maila (koniecznie z konta gmail, możesz założyć takie "anonimowe" z nickiem stąd tak jak większość z nas) na zagubiona5647@gmail.com dodam Cię do naszej prywatnej grupy, będziesz nam się chwalić zdjęciami stroików :D W ogóle właśnie tworzyłam "śniadanie" dla mężczyzny bo zjadł dzisiaj tylko słodką bułkę, ale wraca z uczelni już ponad godzinę :D Ponoć organizacja ruchu zmieniona, wkurzył się i poszedł na dworzec, pociągiem podjedzie. Chyba zaraz sama to wszystko zjem bo pycha wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I że Cie nie opuszczę
Zagubiona jak bedę miała chwilę to sobie założe i Ci napiszę bo teraz muszę pojechac po siostrę. A co dobrego wyczarowałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
Jest jedna rzecz, do ktorej ja sie chyba nigdy nie przemoge, nawet nie wiem z czego mi sie niechec do tego bierze: kwas chlebowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kwas chlebowy uwielbiam :D Ale z takich sklepowych to lubię tylko ten nowy, reklamowany "razowy" :) Na śniadanie nie zrobiłam nic niesamowitego - pastę jajeczną z awokado, podawane na pokrojonej w kostkę i podpieczonej bagietce :) Do tego koktajl pomarańczowy z mango i bananem. No ale tak to bardzo lubię, że ciężko było wytrzymać i nie zeżreć. Na szczęście Luby wrócił zanim się rzuciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
dziewczyny- pracusie- siedzicie dzisiaj dłużej? Bo ja znowu mam raporty :) Muszę ten kwas chlebowy zakupić. I, że cie nie opuszcze- gdzie tam do świąt, matko kochana!! Kysz, kysz, przestań. gdzie to warzywo topinambur można zakupic podczytywaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
A jak to cos w ogole smakuje? Mnie juz sama nazwa przeraza, "kwas" i do tego jeszcze "chlebowy", brrrr... :-o Gdzie topinambur zakupic mozna nie wiem, bo ja dostalam z ogrodka w zamian za wlasnoreczne wykopanie. Moze poszukajcie na targach albo u znajomych dzialkowiczow? Mowilam o nim mojej mamie i okazalo sie, ze ona go sadzi jako rosline ozdobna, nawet nie wiedziala, ze bulwy mozna jesc. Tak wiec na pewno mozna go zakupic do posadzenia jesli macie kawalek ziemi, ponoc rosnie swietnie. Do tego ma wiele zalet. Tutaj cos skopiuje dla ciekawych: Zawiera inulinę (stanowi 75% wszystkich węglowodanów w topinamburze) – jeden z najcenniejszych prebiotyków odżywiających florę bakteryjną jelit, przyczyniając się tym samym do budowania naszej odp***ości. Inulina rozkłada się cześciowo do fruktozy, która zalecana jest w diecie diabetyków. Posiada bardzo niski indeks glikemiczny. Zawiera ogromne ilości koloidalnej krzemionki, co czyni z topinambura “przyjaciela” kobiet, pielęgnując i odbudowując jędrność skóry, nadając blask i moc włosom oraz paznokciom. Wspomaga leczenie chorób płuc, wspaniele koi napady suchego i męczącego kaszlu. Wspiera także układ sercowo-naczyniowy i kostno-stawowy dzięki zdolności regeneracji tkanek. Posiada dwa razy więcej witaminy C i B1 niż w ziemniak. Pokrywa dzienne zapotrzebowanie na żelazo u dzieci (wystarczy kilka bulw). Jest bogaty w potas, wymiernie wpływając na wyrównanie gospodarki elektrolitowej, obniżając ciśnienie oraz wspierając pamięć i koncentrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam zamiar popracować tak gdzieś do 18 :) Znaleźliśmy inną formę nacisku więc możemy normalnie pracować. Uf. Podczytywaczka o widzisz, rodzicom wcisnę wiechcia do posadzenia, oni będą mieli ozdóbkę w ogrodzie a ja będę miała jedzenie z tego :D Nie umiem określić smaku kwasu chlebowego, ale kwaśne to nie jest ;) Lekko gazowany, słodkawo-gorzki smak. Przy czym przeważa słodycz. Ostatni wrzuciłam zdjęcie na gmaila na chwilę, w ramach akcji spełniamy marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona mogłabyś w wolnej chwili mi napisac jak robisz tą pastę jajeczną z awokado?Bo ciekawie i apetycznie to brzmi:) Podczytywaczka ja tez nie cierpię tego kwasu chlebowego. Pamiętam jak w dzieciństwie mi to na siłe dawali do picia,fuj. Ostatni Gość no niby do świąt jeszcze dobry miesiąc, ale to szybciutko zlec****ozatym ja nienawidzę przedświatecznych kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta z awokado jest banalnie prosta ;) Potrzeba jednego dojrzałego awokado (jeśli jest twarde można owinąć je folią aluminiową i odłożyć na 2-3 dni w ciepłym miejscu) i 3-4 jajka ugotowane na twardo. Awokado trzeba obrać, wyjąć pestkę i pokroić w drobną kostkę. Jajka obrać i też pokroić w kostkę. Wymieszać, dosolić, dopieprzyć do smaku ;) Dać odrobinę majonezu albo jogurtu naturalnego (ja dodaję z wyciśniętym czosnkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×