Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość angela1983
Ja nie lece bo za drogo a poza tym musieli bysmy osobno je spedzic bo ja to poludnie a moj m polnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znaleźliśmy u Hani pierwszego ząbka, już się tam przebija na dole :))) ciekawe ile potrwa zanim wyjdzie. Ale się cieszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Dziewczyny, czy wasze maluszki juz samodzielnie siadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna Nina jeszcze sama nie siada.jak ja posadze to siedzi choc buja ja na boki,za to jak ja zlapie za raczki to praktycznie sama potrafi wstac.W srode bylo wazenie 9kg i 69cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
mój jest z 7 kwietnia i od dwóch tygodni raczkuje...a tydzien temu pierwszy raz siadł sam...w dniu dzisiejszym siadanie to pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Moja Lily bedzie miec 8mcy w nast niedziele. Wazy 7550kg i ma 68cm. Siada sama i raczkuje :) rozkrecila sie w ciagu tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
My dzis do PL lecimy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej laski ;) Bylam w srode zalozyc ta wkladke wewmnatrzmaciczna, kurcze nic przyjemnego to zakladanie, ale na szczescie mam to juz za soba. Mialyscie juz z maluszkami wizyte i dentysty? Ja wlasnie dostalam zaproszenie na 15 grudnia i zastaawiam sie jak taka wizyta wyglada? Nie ma szans zeby hania im tego zęba pokazala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej my juz w domu. enna cos szybko dostalas wezwanie do dentysty,ciekawe jak bedzie wygladala taka wizyta.U nas nadal brak zabkow.Mala szaleje powinna juz spac a tu nic z tego.W piatek mamy kurs na lotnisko.Jedziemy odebrac babcie.kurde za chwile 1 grudnia czyli moj powrot do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej angela, jak sie udal pobyt w polsce? :) Moja mala znowu ma jakis kiepski okres ze spaniem, ciagle jej sie zmienia... Najpierw spala cale noce, potem budzila sie na jedzenie raz, potem dwa razy, teraz znowu je tylko raz kolo polnocy, za to 3-4 budzi sie i chce sie bawic :( wasze maluchy tez tak ciagle zmieniaja tryby? Hani wychodzi juz drugi ząbek obok tego pierwszego :) martwie sie tylko bo ten pierwszy wyrosl juz tak do polowy ale rosnie krzywo, tak troche na skos :( ja mam dosc krzywe zeby, partner ma idealnie proste jak od linijki, mam nadzieje ze stale ząbki mloda bedzie miala po tatusiu :D Enna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
A jak się u was święta zapowiadają? Zostajecie w uk czy jedziecie do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to tylko mleczaki. Ja mam krzywe zęby i. Pytalam dzis o aparat u dentysty xd masakra ... Zaśpiewał mi 1800£ za górne zęby... To ja podziękuję na razie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej my na swieta zostajemy w UK a jesli nie dostane wolnego bede zmuszona pracowac w wigilie od 17-21 :(. Ja zakladalam aparat w Uk i placilam jakies 2000f ale to bylo z 8 lat temu. Moja nina ma lepsze i gorsze nocki.Sa dni ze spi od 21 do 5.30 bez przebudzenia ale sa tez takie jak dzis czyli pobudka o 2 w nocy.Pogorszylo sie za to z spaniem w ciagu dnia a juz bylo tak fajnie bo potrafila sie polozyc na 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
U nas teraz w ogole ciezko, nie dosc ze 2 ząbki na raz ida to jeszcze mala zlapala katarek i ssac smoczka nie moze przez co czesciej budzi sie w nocy :( w dzien w ogole nie chce jesc, ze 180ml zjada na raz gora 60ml i tak z kazdej butelki. Mam nadzieje ze szybko sie poprawi. My tez zostajemy na swieta w UK z rodzina mojego partnera. Troche mi smutno bo to moje pierwsze swieta bez mojej rodziny, ale mysle ze bedzie dobrze :) Jakie macie plany na sylwestra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Hej dziewczyny. My tez zostajemy na swieta w UK tymbardziej, ze dopiero wrocilam z miesiecznego urlopu w PL. Mala sie rozkrecila w Polsce. Zaczela raczkowac, siadac i ma dwa zabki. Teraz juz wstaje przy kanapie. Dosc szybko bo ma niecale 8.5mca a syn jak mial 9 to dopiero raczkowal! Takze mam wesolo w domu. Wracalam sama samolotem z dwojka dzieciakow ale dalam rade :D a jak wasze maluchy ?? Raczkuja, siadaja ? W sylwka niestety bedziemy w domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Heja :) Ja tez bym chciala zostac na sylwestra w domu, ale mamy isc na imprezke rodzinna, tak troche nie mam ochoty ciagac malej gdzies po nocy... Hania ma 6,5 miesiaca. Ma 2 ząbki, ale jeszcze ani nie raczkuje ani nie siada sama :( mimo tego jest bardzo aktywna, wlasciwie wiekszosc dnia spedza na brzuszku, turla sie i pełza do tyłu. Mam nadzieje, ze niebawem zalapie i zacznie siadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej ja pewnie w sylwka bede w robocie i zanim dotre do domu bedzie przed 10. Enna Nina siedzi ale nie siada sama jak ja posadze to jest ok.Zasowa na brzuszku i lubi stac na nozkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej dziewczyny czego nic nie piszecie.Ja wlasnie wrocilam do pracy,2 dni juz za mna.Pracuje na 1/2 etatu od 17-21.Nie jest zle a moj jak narazie daje sobie rade z Nina.Jak wracam to wszyscy juz spia :(,nikt na mnie nie czeka .Jak wyglada wasz powrot,pamietam ze ktoras mamuska tez juz wrocila do obowiazkow. Ubralysmy juz choinke .:)Robicie prezenty maluchom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej Angela, gratuluje powrotu:) jestes zadowolona ze swojej pracy? Ja nie wracam do pracy. Wczesniej pracowalam tylko 2h dziennie, ale przeprowadzilismy sie i teraz dojazd by mi duzo zajmowal, no i jak kolwiek to nie zabrzmi, moj child tax credit jest wiekszy niz moja pensja wiec... Ja oczywiscie robie Hani prezent na swieta, chce jej kupic jakas miekka lalke najlepiej grajaca, ma jedna z polski i ja uwielbia dlatego mysle ze bedzie jej sie podobac. A wy co kupujecie? Choinke stawiam w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej Enna praca jak praca ,ujdzie.Ja tez wyslalam aplikacje ale jesli cos dostane to tylko za ten rok jak bylam z nina w domu.Ja chce kupic malej projektor na sciane tak zeby jej sie milo zasypialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Tez myslalam nad tym projektorem, ale Hania akurat nie ma problemow z zasnieciem, wkladam ja do lozeczka, wychodze i zasypia. Szukam czegos w roli zabawiacza jej rano jak o 7 juz marudzi ze chce wstac, a ja bym sobie jeszcze pospala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Halo halo dziewczyny! Omi, Lidzia, Angela? Mam nadzieje, ze uda nam sie utrzymac ten watek i odzywac sie przynajmniej raz na jakis czas :) co u was? Hania zaczyna raczkowac i probuje siadac, juz sie tak pieknie podnosi do pionu ale nadal niestabilnie siedzi. A raczkuje juz troche, ale do tylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
hej, zaglądam tu co jakiś czas, mam temacik w zakładkach na telefonie i laptopie ;p U nas nie ma jakiś wielkich postępów, jak leżyna brzuszku to podnosi dupkę w górę, turla się,kręci kombinuje ale sam nie usiądzie. 2 dni temu skończył 8msc. Może też rozkręci się w Polsce.. juz w niedzielę wyjazd autkiem :) Ja nie kupuje maludzie nic na święta bo wiem że pół rodziny coś mu kupi hehe zrobię upominki dla rodzinki, rodzicom i teściom i dziadkom, postanowiłam, że będą to kubki na zamówienie z własnym zdjęciem...znaczy się ze zdjęciem synka ;p Wracamy do uk po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, że maluda całe dnie powtarza "tata" :) Co dajecie maluszkom jeść, gotujecie same czy kupujecie? Jak gotujecie to dajcie jakieś przykłady w jaki sposób coś przyrządzić ;p Ja ostatnio staram się gotować obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie gotuje malej, troche sie boje tych marketowych warzyw, zreszta pediatra w polsce mojej kolezance odradzal na razie gotowanie bo to duzo gorsze niz sloiczki...hm... Kupuje mlodej sloiki juz te 7+ z kawalkami i je uwielbia, zwlaszcza spaghetti bolognese :D w ogole Hania ostatnio nie chce pic mleka, w dzien czasem uda mi sie jej wcisnac lacznie moze z 300ml :( ale za to ladnie je juz stale posilki, obiadek caly wcina, na deser owoce albo biszkopcik, na wieczor kaszka. Za to w nocy chyba nadrabia brak mleczka bo budzi sie na jedzenie 2 razy :/ Musze sie pochwalic, Hania dzisiaj samodzielnie usiadla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej Nina raczkuje i wstaje na nozki przy meblach.Co do mowienia to najczesciej slysze dada.Ja malej gotuje i uwazam ze jest to zdrowsze niz sloiczki gdzie sa niepotrzebne zagestniki i takie tam rozne .My jestesmy na BLW czyli mala dostaje prawie wszystko w kawalku za wyjatkiem zup.Staram sie kupowac jedzenie organiczne w miare mozliwosci.Bierze jedzenie do lapki i je.Co do potraw to glownie warzywa gotowane ,ostatnio jadla spagethii,na sniadanie dostala omleta z szpinakiem i serem zoltym, pulpety z kurczaka.Teraz na swieta zrobie jej pare pierozkow z ziemniakami i osobno z warzywami.Po glowie chodza mi tez ostatnio kopytka ze szpinakiem.Czasem mi czasu brakuje to wyciagam zupe z zamrazarki. Jutro idziemy sie wazyc,ostatnio malo przytyla wiec ciekawe ile tym razem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, właśnie zastanawiałam się co mogę małej dać do ręki do jedzenia? Co ty podajesz? Jedyne co Hania jadla z reki to banan, chrupka i biszkopt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×