Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truelove

urolog gdzie sie wybrac

Polecane posty

Gość truelove

witam:) chciałabym sie zapytać którego urologa polecacie Tomasza Somnickiego czy Anne Orzechowska . Macie jakies doświadczenie z tymi lekarzami? mam już dośc odsyłania mnie z FURAGINUM i stwierdzeniem ze jestem młoda i to wystaarczy, Jestem młoda i chce byc zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
aaaa.... nie dodałam w temacie ze to w sumie pytanie do ludzi z gdyni/trójmiasta. czekam na wasze porady!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita_x_x
Taaa, Furaginum to podstawa :P. Też zawsze to dostaję. Teraz jest też NeoFuraginum, skład ten sam a jest bez recepty, polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskaJustyska
taaa skłąd ten sam ale cena 2,3 razy drozsza. wiec jak to pomaga to czasami warto na recepcie wiecej niz jedno opakowanie wyłudzić i kupic taniej. A miałas robione jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja39
Hej, ja polecam bardzo dr Annę Orzechowską. Cierpliwa i bardzo pomocna. Byłam u niej dwa razy i zawsze starała się bardzo pomóc.Ona w Starmedice w Gdyni przyjmuje, w poniedziałki 17.00-19.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 10
A ja polecam nowy preparat GINJAL urit. Bardzo dobry skład. Działa trochę jak dawniejszy Ginjal. Kto ma kłopoty z drogami moczowymi, ten wie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
nowa10, raczej nie skorzystam z reklamy... Teodozja39 : a czy dr Anna Orzechowska zleca jakies badania??? bo ja prócz "obmacania" brzucha nic nie mialam. Podejscie lekarzy do tej pory maszynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
przede wszystkim zalezy mi by lekarz w koncu zalecił mi konkretne badania i poprawnie zinterpretował ich wyniki, czy ktos cos wie czy p dr zaleca badania czy opiera sie na "lekarskiej intuicji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja39
truelove, na pewno podstawowym badaniem jest badanie ogólne moczu, to raczej każdy musi (albo powinien) mieć zrobione... Nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja39
Ja troszkę sobie sama nabroiłam, bo miałam nadzieję, że zapalenie samo przejdzie... Nie przeszło i w końcu pojawiła się krew w moczu... Zrobiono mi dlatego USG jamy brzusznej. No i okazało się, że mam kamienie na nerkach, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja39
A Furaginum jest rzeczywiście jak dla mnie najlepsze :). Brałam też Urosept, bo bez recepty, ale dla mnie jest za słaby, nie działał praktycznie...O wspomnianym Ginjalu urit nie słyszałam, poczytam, może warto spróbować, jeśli nie będzie nic innego pod ręką. truelove, powinnaś mieć badanie ogólne moczu przed przepisaniem leku, i po zakończeniu brania leków też. Ja tak miałam. A dr Orzechowska bardzo fajna i widać, że się zna. Parę konkretnych pytań i już wiedziałam co i jak. Może przejdź się do niej, na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
w tamtym roku miałam przepisany antybiotyk nawet na dorgi moczowe NOLICIN tylko mi to ginekolog zapisał bo juz nawet tam sprawdzałam czy moze jakies sprawy kobiece nie sa winne moim problemów i nie miałam jakikolwiek badan a ni przed zapisaniem antybio ani tym bardziej po. A dr Orzechowska przyjmuje prywatnie czy na nfz, jesli prywatnie to ktos wie ile wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_black_yellow
z tego co ja sie orientuje to prywatnie bo przychodnia starmedica w której ma gabinet nie ma jeszcze kontraktu z nfz, dopiero w przyszłym roku bedzie moze juz na fundusz, ale nie wiem za ile wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek_kłębuszek
Badanie ogólne moczu to podstawa przy zapaleniu pęcherza, mogą też zrobić badanie na obecność bakterii... Takie coś może też zlecić ogólny jakby co. Dziwne że Ci nie kazali zrobić, następnym razem się upominaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
no nie miałam właśnie nic... a jak raz sie zapytałam czy jakies badania to mi doktorek powiedział że nie trzeba bo ewidentnie zapalenie a jestem młoda to organizm da sobie rade. Zapisałam się online do starmedici jak bajer;D pierwszy raz widziałam że sama wybieram sobie termin jako pacjent. Mam nadzieje ze wizyta prywatnie bedzie bardziej dla mnie pożyteczna niż wszystkie do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaton
dałaś sie spławić maleńska taka jest prawda trzeba dbac o siebie nawet jak inni sa leniwi. Rada na przysżłość.;) osobiscie nie byłam u polecanej pani ale korzystam z internisty w starmedice i jestem zadowolona wiec moze Ty też będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_water
Dziewczyna zaufała lekarzowi, nie ma co się dziwić. Jak się idzie do specjalisty to jest się przekonanym, że ten nam doradzi najlepiej. A że dużo jest pseudo-lekarzy to już inna bajka. Ja tam chodzę tylko prywatnie, nie choruję prawie wcale, więc jak zapłacę od wielkiego dzwonu za wizytę, to nie zbiednieję. I zawsze wybieram lekarzy z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja39
truelove, mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wizyty. W Starmedice na pewno nie wygonią Cię z receptą po 5 minutach. Ja byłam zadowolona z wizyty tam, wszystko było OK, począwszy od pani recepcjonistki po samą wizytę u doktor. Przychodnia jest ładna, nowiutka. No sama zobaczysz. Najważniejsze, to żeby Tobie pomogli w końcu. Daj znać jak było. Zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordinary
Dr Somnicki jest bardzo dobry, konkretnie i na temat, zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
i jeszcze ide do proktokologa,ludzie nie upawiajcie anala bo skutki straszne.hemoroidy mam jak kalafior i wywalone na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordinary
Badanie moczu to oczywista oczywistość, zwłaszcza przy częstym zapaleniu pęcherza :/. Tym razem na pewno Ci je zrobią. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BobTheBuilder
Polecam dr Somnickiego. Czytałem najpierw o nim na necie, ma dobre opinie to postanowiłem spróbować. I rzeczywiście bardzo dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobiesław
Somnicki, zdecydowanie on jako urolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
widze ze nie było mnie jakiś czas i sobie ktos zarty stroił ze mnie, nie wybieram sie do lekarza z powodów hemoroidów po analu, ludzie po co piszecie głupoty i na dodatek sie podszywacie pod kogoś jak nie macie nic sensownego do powiedzenia?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskaJustyska
ludzia sie nudzi , maja zburenia własnej oceny, brak znajomych.... jest na prawde dużo powodów dlaczego pisza głupoty;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
no chyba tak. Jakby ktos jeszcze mial jakiegos lekarza o którym warto wspomniec to chetnie przeczytam. Na razie wybieram sie do Somickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_water
to jak teraz idziesz do Somickiego to chyba Ci innych nie potrzeba? jaka sie wizyta okaże i leczenie wtedy szukaj bo jak juz zaczniesz cos to lepiej u jednego lekarza do konca przeprowadzic bo sie najlepiej w temecie bedzie orientował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_water
*Somnickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_water
*Somnickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konopk
hej dziewczyny, mecze sie od jakiegos czasu z powracajacym zapaleniem pecherza,ale co ide do lekarza to dostaje jak zwykle furarginium na jakis czas przechodzi a za 3 miesiace powtórka, czy któraś może sobie jakoś poradziła z tą dolegliwościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×