Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karlito

Ujotka i Nienormalna

Polecane posty

Gość nn on
az boje się zapytać o ten rozmiar 😭 bo na ero często leci wersja hardkor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
zostawmy może ten nóż w kieszeni... mamy taki ładny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyleta i tu się z Tobą zgodzę ...niestety :( a w resocjalizację jakoś nie wierzę, tu by się zdał jakiś rodzaj lobotomii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zyleta & all, spoznione ale szczere:-D Zgubiłem parking, trudno się skupić po długim weekendzie i namietnym seksie z kafeteriankami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
zyleta spoglądając w lustro - nie pozostaje mi nic innego niż powiedzieć: dobrze prawisz, mądra kobieto :D xxx a to w islamie nie jest tak, że za kradzież obcina się rękę? to głupie nie jest. za zdradę też można by obcinać :classic_cool: za pierwszą zdradę: jedno - ciach, za drugą - drugie, za trzecią - każdy wie co 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
cuks 😭 :classic_cool: nie, nie jestem przed PMS 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
a propo gimnastyki, po ostatniej istnieje duże ryzyko że będę kobietą z 19 paznokciami 😭 ciekawe czy ten bez prawa dotykania czegokolwiek innego też by chciał possać/polizać taką wybrakowaną stopę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...słuchajcie, świetny cytat z "Konesera" - bycie z kobietą jest jak udział w licytacji nigdy nie wiesz czy ktoś nie przebije twojej oferty :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn - daj spokój co to jeden paznokieć w tą czy w tamtą, dla amatora lizania damskich stóp :) ...jak sądzę w tym przypadku liczy się smak i aromat a nie bodźce wizualne :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
matu, pragnę zauważyć że cytat zawiera dość uniwersalne przesłanie. podobno gdy kobieta nie chce dawać w d*pkę, chłop odchodzi do innej :O jedna z mądrości kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie sugeruję, po prostu cytuję :) ...a cytat jak mi się wydaje oddaje stan niepewności w jakiej dzisiaj znajdują się faceci posiadający partnerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
boje sie o swoją d*pe żyleta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn - żeby nie było ze niereformowalny jestem, z niechęcią ale muszę się z Tobą zgodzić jeśli chodzi o uniwersalność cytaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a ja nie znam ani jednej z mądrości z kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdzie nie uciekam, jeśli pani nie życzy sobie anala :) wybieramy inne pozycje z menu:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
naj, nie musisz 😴 masz mnie, jestem oczytaną kobietą 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×