Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karlito

Ujotka i Nienormalna

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
meteoryty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie chowam się w krzakach już ostanio jak wlazłem tam , to cały podrapany byłęm byłem tam gdzie Ty, no prawie tam czyli jakieś 450km obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj, a może to kobieta Cie podrapała, a nie krzaki? 😴 niby jesteś tak blisko, a tak daleko naj ode mnie 😴 smutno mi z tego powodu 😴 bo podobno podrywacz z Ciebie niezły :P polecają Cię na forum 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a którz mnie może polecać ? to sa plotki i pomówienia, ja nie umiem podrywać i wogóle jestem bardzo nieśmiały w kontaktach z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj polecony wszak jesteś 😴 naj pasujemy do siebie 😴 ja też z tych nieśmiałych i płochych 😴 xxx cześć Karlito. kopę lat. co słychać? o jakim toporze mówisz? ja tam żalu nie mam o nic :) pomarańcze przegrzały się w słońcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
polecony przez kogo ? no dobrze a czy wzrostem pasujesz? wiesz niezbyt tak żebys była dużo wyższa, bo na zdjęciach to słabo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilkę
zdjęcia to dziś nie problem zawsze można dorysować nogi w paintcie gorzej z 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie twierdzę że nie lubię chodzi o to żeby Cię kadr złapał bo jak tak chwalić się Tobą na fejsie jak nie widać twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilkę
to też nie problem, można wyciąć kawałek korpusu albo usunąć szyję i w jej miejsce wstawić głowę :) wszystko się da, pytanie tylko za ile? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienor, u mnie wszystko po staremu. Pewnie jak u wszystkich ze względu na pracę mało czasu na przyjemności ;) a jak u Ciebie? co dobrego słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
najlepiej za chwilę Nienorma, ale ja o tym nie wiem , poprosze dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam. :):) Tyle czasu Cię nie widzialyśmy :) Jaki topór wojenny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ujotka! :) No nie wiem :) jakoś tak mi się wydawało że widziałem topór. Ale dobrze że mi się tylko wydawało ;) całuski dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja kiedys widziałem topór jak w środku nocy wychiodziłem od mojej ówczesnej dziewczyy a może to był siekiera ciężko było dokładnie w biegu stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było żadnych wojen,przynajmniej mnie nic na ten temat nie wiadomo :) Co u Ciebie ? Znalałeś kogoś interesującego w tych rozjazdach, pierwszy szefie naszego biura ? :) Fajnie,ze się odezwałeś, u Ciebie wszystko się zaczęło. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie super ;-) Wakacje w pełni, co prawda jestem dzisiaj jeszcze w pracy, ale w piątek wyruszam w świat w ciepłym morzu popływać;-) Dłuuugo nie zaglądałeś Karlito musiałeś mieć dobry powód co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no niestety jej ojciec jakoś za mną nie przepadał i do tej pory nie wiem dlaczego , ja taki symaptyczny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czy dobry powód? :) jakoś tak wyszło. Dziś siedzę w biurze, więc jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlito :) a wszystko dobrze, dorobiłam się kafe-męża, a w zasadzie to dwóch i niezliczonej liczby kochanków :D :classic_cool: a tak na poważnie, to poznałam tu fajnych ludzi i wszystko układa się dobrze :) biuro do wakacji funkcjonowało całkiem sprawnie, teraz ma przerwę wakacyjną, inwentaryzację. może jak będzie z kim to wróci się tam jesienią, kto wie ;) nick musiałam zmienić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×