Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy student może się utrzymać bez pomocy rodziców

Polecane posty

Gość gość

Czy w tym kraju student może liczyć na jakąś normalną pracę bez znajomości? Nie mówię o jakimś ultra wysokim stanowisku od razu, ale jakaś za pensję, która pozwala się utrzymać. Dodam, że studiuję zaocznie, więc czas mam. Myślałam o gastronomii albo sieciówce odzieżowej, ale tam stawki są marne, chciałabym znaleźć coś, żeby choć trochę uniezależnić się od rodziców, wynająć jakiś pokój itp. Polecacie jakieś firmy gdzie szukają młodych ludzi bez doświadczenia ale z chęcią i motywacją zdobywania go? :) Bo jak na razie to jedna kumpela po studiach pracy nie ma. Siostra cioteczna, wyjechała zagranicę, bo u siebie w Lublinie nie mogła znaleźć pracy. I tak gdzie się nie spojrzy – po prostu pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj praktyk związanych ze swoim kierunkiem, niestety musisz kilka mcy popracować jako murzyn za friko ale to procentuje, zdobywasz doświadczenie w cv, kilka firm masz wpisanych i coś tam możesz kombinować. chociaż jeszcze zależy co studiujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największa kasa to idzie z korków więc jak znasz dobrze angielski albo inny język to szukaj dzieciaków do uczenia, to najlepsza praca nawet na całe życie sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspominasz w jakim mieście, ale ja polecam Ci pracę w Eniro:) Atmosfera jest przyjemna, na życie mi starcza, sporo młodych ludzi pracuje i nie narzekają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×