Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwa po niudanej operacj

Polecane posty

Gość gość
W Tvn wielu ludzi wystapiloby ale nie kazdy chce pokazywac twarz i jeszcze bardziej sie osmieszac, dosc juz sie przeszlo poczawszy od straconej kwoty pienieznej na utracie zdrowia konczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydlaki usuwają negatywne wpisy pacjentów z tej strony. Cała ta strona zeszłą na psy!!!! Moderacja i administracja skasujcie tą cała strone bo jest to płatna protekcja!!! Pa..rtacz za pieniadze kupuje sobie opinie!!ŻAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko chce coś napisać zwykły tekst bez przklenstw to wywala że "tresc została uznana za SPAM". Głupia cenzura nałożona, chamstwo i tyle. Żal mi was bydlaki!!!! Krzywde w ten sposó ludziom wyrzadzacie, bopacjenci nabierająsie przez to na partaczy którzy są oświetlani jacy to dobrzy fachowcy -- konowały i mendy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi siedzi w Dermedzie na ul Piotrkowskiej osoba która powinna siedziec za kratami za te krzywdy jakie mi wyrzadziła!!! Żukowska w Łodzi zmasakrowała moje uszy i nikt nie chce mi tego poprawić po niej!!! Wolałbym już nie żyć niżsie tak męczyć, to jest piekło nie życie, nawet tutaj nei mozna napisać prawdy bo zaraz skasują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany aż tak źle. Jejku trzymam kciuki, żeby ci się udało znaleźć kogoś kto poprawi Twoje uszy. Bo domyślam się, że masz z tego powodu mnóstwo zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęśliwa, wiem co przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważać na wszystkich kretynów polecających w swoich postach linki ,to najgorsi naciągacze szukający naiwnych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×