Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zarabiacie

Polecane posty

Gość gość

Ile zarabiacie netto miesiecznie, jaka praca i jaki kraj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pytasz? W UK kazdy zarabia 5.55/h na reke czyli 6.19/h brutto, tak bylo, jest i bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz bardzo malo, 1500 netto ;( a zarabiałam ponad 2000zł, jako sprzedawca.... ehh Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, Anglia. Zarabialam 2000, teraz zarabiam 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na godzine 8 funtow ale po 4 latach w UK dostalam prace z wyzsza stawka bo wczesniej zarabialam minimalna na reke mam 1000 funtow i mimo wszystko nie odkladam wiele z tego zycie w UK jest tak samo drogie jak zycie w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez 1000 f to nadal grosze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli robie nadgodziny to mam wiecej jestem sama wiec po oplatach co mi zostanie to moge wydac na siebie lub odlozyc a mieszkam w Leeds gdzie czynsz jest troche mniejszy niz w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 6.ooo na miesiąc miałem wiecej ale sie troche zmieniło jestem barmanem od 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granicą cudów już nie ma a w polsce to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 6 tysiecy jako barman ale masz fantazje !!! pracowalam jako barmanka i zazwyczaj proponuja najnizsza stawke a napiwki to max mozna wyciagnac z 500 funtow na miesiac ale tez to nie jest regula wiec czasem jest mniej wiec 1500 jako barman to jest max a 6000 tys to sobie mozna jedynie pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dziewczyno nie znasz życia 6ooo to jałmużne w porównaniu do kasy jaką żesmy zarabiali wczesniej czasem w dwa tygodnie miałem 7ooo i musze cie zmartwić że pracuje w polsce nie zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy obrotach jakie mieli moi szefowie na tydzień a czasem mieli po 100.ooo nasze pieniądze to pestka a my mielismy od utargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam sobie w Polsce, nie pracuje, bo mi się chwilowo nie chce, ale umiem co nieco zrobic na komputerze i z tego co miesiac mam między 2 a 3 tysiące złotych. (czasu poświęcam na to ok pół etatu nronmalnego). Mam 25 lat, końćzę studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×