Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

no to apeluje do wszystkich przytomnych (czytaj ciężarnych) że zdjęcia będą u Podwójnej, jak chcecie oglądać lub swoje pokazywać to wystarczy napisać :) ja też tyrałam cały dzień, mały ma dosyć więc zakładam pościel, wyjmuję ostatnie ciasteczka i będę leżakować z kotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gratuluje nowo upieczonym mamom:) Fajnie ze juz tulicie swoje male pociechy. / Moja starsza ciagle chora,jutro kontrol.ZAczynam sie martwic ze tak latwo z tego zapalenia pluc nie wyjdziemy. / Pozarlam dzis prawie paczke delicji-ostatnie grzechy przed narodzinami.Dzis przedyskutowalam diete po narodzinach z polozna i musze troche zarcia porobic i zamrozic. / Jesli chodzi o szampony i odzywki ja od jakiegos czasu uzywam fryzjerskich Sa bardziej wydajne,na dluzej starczaja i daja lepszy efekt.jeslu chodzi o cene wychodzi taniej niz w rossmanie tylko ze na poczatku trzeba wiecej wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczyny ,ktore juz urodzily nie chca sie udzielac na forum ,czy tylko chodzi o zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> jestem bardzo ciekawa, jak wyglądasz :-) Może Podwójna przesłać mi Twoje zdjęcie? W zamian oferuję swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ktg. Zapis wyszedł prawidłowy-ponoć bez czynności skurczowych. Chociaż czułam ze dwa silne skurcze, więc nie wiem jak to jest. W każdym bądź razie ostatni raz robiłam to badanie w pobliskim szpitalu. Nie otrzymałam zapisu ktg, tylko kazali mi się po nie zgłosić za dwa dni! Razem z wypisem ze szpitala! No zrobili tak jakby zatrzymali mnie na oddziale, a później wypisali, bo nie było podstaw trzymać dłużej jak te 2 dni! A jak chciałam zapis, bo powiedziałam, że potrzebuje go na jutro na wizytę u mojego lekarza prowadzącego, to w zamian otrzymałam tylko zaświadczenie, że zapis ktg jest prawidłowy. U Was też są takie zwyczaje? Bo dla mnie to kombinowanie byle kasę na pacjenta z nfz wyciągnąć. Następnym razem pojadę tam gdzie będę rodzić, tutaj już mnie nie zobaczą. No i z tych nerwów też zgrzeszyłam i zjadłam prawie całego kebaba :D Ale już w domku jestem i mi ciśnienie na nich trochę zeszło. Dobrze, że jutro wizyta i spokojnie sobie pogadam z położną i lekarzem i dowiem się więcej konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak na szybkiego. Robię zakupy na Allegro, mam jedno okrycie kąpielowe (takie z kapturkiem), kupować drugie? Czy zwykły ręcznik styka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły ręcznik jest ok. Ja miałam 1 z kapturkiem. W zasadzie to początkowo i tak wpierw w pieluszki wycierałam bobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trzymali jakieś 20min pod tymi kabelkami. Nie wiem czy to standard, gdzieś czytałam, że 30min powinno być. W ogóle, żeby czegoś się od tych położnych dowiedzieć to za język trzeba było ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anawa, a gdzie kupujesz tą odżywkę? mamusie chyba nie mają czasu już z nami pisać Goplana tak może Podwójna wysłać Ci moje zdjęcia o ile je jeszcze ma :) jak mały się urodzi to kolejne swoje z nim jakieś wyślę Masaya właśnie mi przypomniałaś o kebabach z Warszawy, najlepszy z Francuskiej! ale bym zjadła takiego ja też mam jeden ręcznik z kapturkiem i planuje jeszcze kupić jeden ale zwykły taki mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejszy niepraktyczny. W zasadzie to najwygodniej nam było niemowlaka wycierać w duże zwykłe kąpielowe, bo można fajnie całe dziecko zawinąć, a głowę tetrowa pieluszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Goplaną - najpraktyczniejszy duży kapielowy ręcznik. Teraz dostałam okrycie, ale nie wiem czy styknie. Starszak dlugi był i mi wystawał:) z takiego kapturkowego:). -- Goplana - zawaliłam CI skrzynkę:) Heelenka Tobie też:) --- Masaya - ciesz sie, że w ogole Ci zrobili to ktg, u mnie nie zrobia, chyba, że jestes od lekarza, który tam przyjmuje i masz skierowanie. Ja olewam, przyjdzie rodzic to będę rodzić:) Tętno maluszka mi w czwartek gin sprawdzi i już. A Ty może odczuwasz twardnieie z powodu ruchów maluszka? Nie wiem czy braxtony w ktg wychodza:( hmmm. A badanie powinno trwać 30-60 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- no to ładnie w tych naszych szpitalach rządzą. Przy jednym skurczu na wyświetlaczu obok tętna pojawiły się procenty, skoczyły do 29. Ale nie wiem czy na wykresie też coś się wtedy pokazało. No nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - nie pomogę, moje jedyne spotkanie z ktg na porodówce było, wierz mi, że zerknęłam kilka razy tylko na tetno małego, bo reszta mi wisiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77 zapodaj jeszcze raz swojego meila, też wyślę zdjęcia jak się mały urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- artystka z Ciebie :) następnym razem na ktg będę bardziej oświecona :D Może nasze świeżo-upieczone mamy prześlą zdjęcia swoich pociech :) Dziewczyny pochwalcie się maleństwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenko zamawiam u swojej fryzjerki-czyt.koleżanki, ale już wiem ze w jednej z galerii otworzyli taki sklep z artykułami fryzjerskimi. / U mnie ktg za 2-3tygodnie.Dzis mi połozna badała brzuch tak recznie i wg. nie głowka Julki przyparta juz do kanału rodnego i tylko reszta ciała sie porusza.Poza tym podczas badania był skurcz, którego ja nie czułam.. Anawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwojna77@o2.pl poprosze w mailu zgode od razu na to, czy i komu moge przekazac je dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydawało że nie każdy szpital robi ktg, na gdzierodzić.info lub na stronach szpitali jest napisane czy robią czy nie Masaya jak masz możliwość to jedź do innego szpitala następnym razem właśnie tak się dzieje w tych szpitalach i każda z nas w podświadomości o tym myśli! mam nadzieję że nie zacznę rodzić jak u mnie będą tłumy bo boję się, wtedy będę musiała do innego miasta jechać, w sumie to miasteczka, ale lepsza opieka tam niż w tych wielkich szpitalach Anawa to poszukam w necie może gdzieś w rozsądnej cenie się uda zamówić, na allegro nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kilka dni zapominam się was zapytać :) czy i co kupujecie/robicie swoim M na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - artystka czy nie, ale mnie i tak bolało, nie musialam wiedziec jak bardzo:D a tetno dziecka akurat ważne więc na to zerkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- my nic sobie na walentynki nie dajemy, więc mam problem z głowy :) Czasami jak nas najdzie to pójdziemy na spacer, na pyszne ciacho z cukierni :) podwójna77- hehe, też racja, akurat aparat o bólach nie musiał Cię informować skoro dobitnie je czułaś :P Dziewczyny, a gdy czujecie te braxtony, to robi Wam się wtedy gorąco? Bo mi jest gorąco i zaraz cała czerwona się robię, jak ćwiklak jakiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> na fotkach powiew lata i młodości :-)... ale fajnie :-) faktycznie szczuplinka z Ciebie :-) Moje fotki, które C***odwójna prześle, są robione późnej jesieni, więc już z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już w ciąży wtedy byłam :) jakoś w trzecim miesiącu, ale brzucha widać jeszcze nie było, a teraz taki ogromny :) Masaya fajnie wam tak, mój mi pewnie coś kupi i pewnie będą to kwiatki :) zastanawiam się czy ciasta mu nie upiec takiego z wyciętymi serduszkami, a w środku czerwona galaretka o takie http://kotlet.tv/walentynkowe-ciasto-dama-kier a cebulowa zupa wyszła mi rewelacyjna! gorsze w niektórych restauracjach jadałam, aż przypomniał mi się kolega kucharz, szefował wtedy w Mexicanie i właśnie taką zupkę serwował :) i tak sobię myślę że wybiorę się tam z moim na obiad, w jakaś sobotę bo grają tam wtedy na żywo meksykanie :) a z dzieckiem to już raczej tam nie pójdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×