Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edytuj

czy mozna zajsc w ciaze podczas wspolzycia dzien po okresie

Polecane posty

Gość gość
nie musiały ;-) jak zajdzie to się już nie wypowie;-) polegać nie można na teorii;-) a na doświadczeniach. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zajdziesz wciąże to się dowiesz w jakie dni można.Zapamietaj kobieta zawsze zdolna jest do ciąży obojętnie kiedy,aby tylko pojawiło się praćie w dziurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mądra ja zażywałam tabletki a mój partner jest uczulony na jakie kolwiek prezerwatywy lateksowe i co brałam tabletki a jakoś zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście że można. Dzień po okresie albo ostatni dzień miesiączki to pojęcia względne. Czy naprawdę niektórzy myślą że do puki krew leci to jest bezpiecznie? ja kiedyś prowadziłam obserwacje przez długo i miesiączka trwała zazwyczaj koło 5 dni a owulacja czasami była już 8, 9 dnia. A czasami była 14 dnia ale wtedy zazwyczaj śluz płodny pojawiał się 8-10 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam podobna sytuację dzien po okresie kochalam sie z moim chlopakiem stosunek zakaczyl sie we mnie . Pojawil się tez ciagnacy sluz jak opisywaliacie. Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny nademna... teoretycznie szansa jest niewielka bo zaraz po okresie nie ma dni plodnych.. ale... okres moze trwa 3 dni a 4 to plamienia i wtedy w zaleznosci od dlugosci cyklu, stresu czy przeziebienia owulacja moze byc wczesniej.. jak nie chcesz wpadki to sie zabezpieczaj.. ja biore tabletki belara bo takie mi lekarz przepisal... dobrze sie po nich czuje i nie mam skutkow ubocznych pewnie przez mala ilosc hormonow... tobie na chwile obecna pozostaje poczekac na nowy okres i ewentualnie zrobic testy z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np Karolina
To zależy ilu dniowe ma Pani cykle. W 28 dc dni płodne występują między 12-16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Jeżeli pojawiają się takie wątpliwości, to znak, że warto pomyśleć o zabezpieczeniu np. pigułce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego warto wyznaczać sobie dni płodne na bieżąco. Dzięki temu wiadomo kiedy można zajść w ciążę i szybciej wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja też się zastanawiam czy jestem w ciąży tylko ja bardzo z partnerem tego chce uprawialismy sex i kilka krotnie doszedł w srodku ale to był dzień po okresie i letko plamilam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×