Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymioty 2 latka

Polecane posty

Gość gość

Moja córeczka ma 2 latka i od rana wymiotowała już 3 razy, nic jej nie jest, nie ma biegunki, goraczki, gardlo jest blade, wizyte mamy o 18, jak jej pomoc, macie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj żeby się nie odwodniła, najlepiej podaj jej płyn nawadniający z elektrolitami, moja Kasia bez problemu wypija schłodzony płyn przez słomkę, ostatnio podałam jej bananowy orsalit, dzięki niemu się nie odwodniła. Po nawodnieniu podaj jej probiotyk, małymi ilościami żeby nie prowokować wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie małe dziecko może pic taki płyn? Może cos zjeść, czy lepiej nie? Boje się ze znowy zwymiotuje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem ten płyn nie ma ograniczeń wiekowych, dostaniesz go w aptece bez recepty ale wpisz sobie www.orsalit.pl to wszystkiego się dowiesz. Jak chcesz spróbować dać jej coś do jedzenia to zacznij od marchwianki lub chrupek kukurydzianych, zobaczysz jak będzie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam chrupki kukurydziane, spróbuje... jak coś to lekarz o 18 stej, wyśle babcie po ten płyn i probiotyk bo nie mam tego w domu, dziekuje za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×