Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczlala

Dziewczyna z szerokimi ramionami

Polecane posty

Gość pomaranczlala

Czy dziewczyna z szerokimi ramionami może być piękna? Jeśli ma do tego bardzo wąską talię i, niestety, również wąskie biodra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl38
Najwazniejsza zebys Sama sie czuła w Swoim ciele atrakcyjna a potem zalezy od męzczyzny ale to jest pozytywne ze nie tylko wyglad stanowi o człowieku duzo wazniejsza jest Jego osobowosc -wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
mam też 16 cm łechtaczkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12213
Powinnaś w takim razie koniecznie poszerzać wizualnie biodra, np. rozkloszowanymi spodniczkami, baskinkami, spodniami bryczesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Wiem, że jest ważniejsze, nie mam jakichś wielkich kompleksów, powodzenie też jest. Tylko ta jedna, a właściwie dwie rzeczy, mi wadzą. :/ Pytam, bo chcę wiedzieć, nie liczę na gadki moralizatorskie - tego nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
No ja też tak mam, a nie jestem pływaczką. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz az tak bardzo szerokie ramiona ze to od razu rzuca sie w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Nie wiem, czy się rzuca. Niektórzy widzą, niektórzy nie... Ja zawsze to widzę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refresh 7777
A ile w bicepsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Mam spory biust, bicepsa w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi problem! Ja mam podobnie - szerokie ramiona, klatka piersiowa (ale sam biust mały), talia normalna, wąskie biodra i szczupłe nogi. Bardzo lubię swoją sylwetkę i to jest najważniejsze. Nie chciałabym mieć szerszych bioder ani większego biustu, a już szczególnie nie podoba mi się, gdy kobieta ma drobną górę, za to wielki tyłek i uda, a taka sylwetka chyba zdarza się najczęściej. Śmieszą mnie komentarze, że "prawdziwa kobieta" powinna mieć wielki cyc i tyłek. Nie dość, że głupie, to jeszcze pachną hipokryzją, bo jakoś większości podobają się te bardzo szczupłe, bez tych rzekomo apetycznych krągłości. Powinnaś polubić własną sylwetkę, pewność siebie dodaje dużo uroku. Zupełnie niepotrzebnie się martwisz. Zresztą sama widzisz, że masz powodzenie, więc sylwetka nie może być w tej kwestii żadnym problemem. Jeśli chodzi o przykład pięknej kobiety o szerokich ramionach, zawsze wspominam o księżnej Charlene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wspominam o księżnej Charlene. 000 to pewnie rzecz gustu ale Charlene jest dla mnie okropna i jeszcze te sylikonowe nienaturalne usta. straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×