Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tak trudno wybrac imie czy tez mialyscie taki problem

Polecane posty

Gość gość

spodziewam sie dziewczynki. dla dziewczynki nic mi sie nie podoba, dla chlopaka mialabym conajmniej 5 ulubionych. Nie mam ani jednego imienia, ktore bym chociaz brala pod uwage :( czemu jest tak ciezko? Nie chce nadac dziecko imienia, ktore mi sie srednio podoba ale chyba nie bede miala wyjscia bo porod niedlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz a ja mam odwrotny problem, jest mnostwo imion dla dziewczynek, ktore mi sie podobaja, a dla chlopca jakos nic mnie nie przekonuje. Chyba bedzie Elliot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orany Eliot serio? hahaa a podopba ci sie Laura?:) Ja tak nazwe swoja gwiazdke ktora sie urodzi juz za 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falszywe cuda
to wez klaendarz i nadaj jej imie takie jakie jest w dniu urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura to okropne imie, ale kazdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliot to okropne imie ale laura chyba jeszcze gorsze. dla dziewczynki jest pelno pieknych imion!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka987
Ja znowu mam mnóstwo typów dla dziewczynki natomiast dla chłopca nie podoba mi się absolutnie nic... I nie wiem co zrobię jeśli będzie chłopiec. Bo jedyne imię jakie mi się w życiu podobało już nosi mój jeden syn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat temu w 35tyg ciąży lekarz powiedział mi że urodzę syna. Kacper miał być... Urodziłam córkę, położna mnie pyta jakie imię a ja że Kacperka... Mieliśmy jeszcze obstawioną Maję i Zuzię. Leże i myślę Maja Zuzia Maja Zuzia i strzeliłam Maja. Teraz jak na nią patrzę to absolutnie żadne inne imię do niej nie pasuje, a druga od razu wiedziałam że dziewczynka, na początku chciałam aby była Kaja ale gdzieś mi się obiło o uszy Marcelina i się zakochałam w tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×