Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mają ogromne wymagania względem mężczyzn a prawie nic od siebie nie dają

Polecane posty

Gość gość
Ja p******ę, czy to marudzenie kiedyś się skończy? I dorzuciłem kolejna cegiełkę na mur nienawiści, po prostu fantak***astycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są obecnie coraz bardziej zadbane, ogarnięte to znaczy co.....za wygląd kobiety facet ma placic kase która zarabia w pracy-która jest wykładnikiem jego zaradność i inteligencji a kobieta osiąga swój poziom za pomocą tyłka tak jak ktoś tu pisał, faceta poziom życia zależy od jego zaradności natomiast kobiety to suma jej zaradności oraz tego co zdobędzie d**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co one maja dac facetowi jak tylko urode posiadaja ? Wiadomo do czego sa potrzebne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam34lubl
A tam chrzanicie wystarczy uroda reszta bez znaczenia. Jak facet przystojny to laski maja wywalony jezyk do pepka. Moj kuzyn 180 cm szerokie bary i wyrywa super laski co tydzien inna. A z kasa to gora kupi kilka piw bo skape to niesamowicie. Ale jak ma zaliczyc to 40 dyszki wyda :D I tak jak widze to zaliczy kazda niby cnotke i nie mam na mysli jakis dyskotekowych puszczalskich. Daja mu na prawo i lewo :D Az troche w sumie to takie glupie jak pomysle ile on tych dziewczyn zalicza i pomysl pozniej o swojej dziewczynie ile wlasnie takich półglowkow ja zaliczylo wczesniej :D A wymagania ma byc przystojny bardzo a reszta to bez znaczenia (kuzyn cpa chla i gada jakby byl niedorowiniety ale bajere ma czasem ale dla mnie to teksty dla przyglupich nastolatek ale zaliczy kazda na te glupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
mi się wydaję że tutaj te tematy zakladają sami faceci którzy nigdy kobiety nie mieli i mówię to jako facet. Gdyby było tak jak zaklada autor to w Polsce mielibyśmy tak wysoki ujemny przyrost naturalny że za 50 lat w Polsce byłoby z milion ludzi. Przecież u nas w kraju pewnie z 80% zarabia najniższa krajową więc jakim cudem zadna kobieta nie zwiąże się z gościem z niskimi zarobkami. Po drugie przecież pewnie przystojnych facetów też jest pewnie z 20 czy 25% więc wynikaloby z tego że 75 % nie będzie mialo kobiety. Mi się wydaję że to kobiety mają i tak dużo gorzej bo po pierwsze ładnych kobiet jest bardzo dużo i przeciętny facet może sobie wybierać, po drugie faceci więcej zarabiają jest ich też więcej w tych wysoko zarobkowych branżach a po trzecie teraz nawet kolesie po 30 mogą się umawiać z dziewczynami nawet po 10 lat młodszymi więc mają więcej opcji a po czwarte jest więcej kobiet niż mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A tam chrzanicie wystarczy uroda reszta bez znaczenia. Jak facet przystojny to laski maja wywalony jezyk do pepka. Moj kuzyn 180 cm szerokie bary i wyrywa super laski co tydzien inna. A z kasa to gora kupi kilka piw bo skape to niesamowicie. Ale jak ma zaliczyc to 40 dyszki wyda smiech.gif I tak jak widze to zaliczy kazda niby cnotke i nie mam na mysli jakis dyskotekowych puszczalskich. Daja mu na prawo i lewo smiech.gif Az troche w sumie to takie glupie jak pomysle ile on tych dziewczyn zalicza i pomysl pozniej o swojej dziewczynie ile wlasnie takich półglowkow ja zaliczylo wczesniej smiech.gif A wymagania ma byc przystojny bardzo a reszta to bez znaczenia (kuzyn cpa chla i gada jakby byl niedorowiniety ale bajere ma czasem ale dla mnie to teksty dla przyglupich nastolatek ale zaliczy kazda na te glupoty" Z tym się zgadzam jako kobieta, mam takiego samego kolegę. Nie wiem ile on dziewczyn ma na koncie, ale żadna prawie mu nie odmawia a wszystko dlatego, że gość wygląda naprawdę fajnie (i jakiś głupi też nie jest), ma prawie 2 m wzrostu i taką sylwetkę wyrzeźbioną, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chrzanisz kocoply ovechkin. Widac od razu ze nie masz pojecia o czym piszesz. Te twoje glupoty to sa przerazajace. Kobiet wiecej niz facetow chyba nie wiesz co piszesz :D Slyszales o czyms takim jak struktura wiekowa? Widac od razu ze nie. Tak ci zobrazuje bo widac zes glupi o co biega. Czyli tobie nie przeszkadza dajmy na przykład chłopku ze jest 3 facetow 20 letnich w tym ty i macie az 6 kobiet do wyboru:D No z wygladu wspaniale masz 6 kobiet i tylko 3 facetow. A tutaj daje o sobie znac struktura wiekowa czyli dajmy dla przykładu w tych 6 kobitkach 1 ma 20 lat a 5 pozostałych 60 lat :D Juz zajarzyłeś czy nadal ciezko ci to zrozumiec? Do 40 roku zycia przewaga plci meskiej wynosi kilka procent dopiero pozniej na skutek wysokiej smiertelnosci mezczyzn wystepuje prawie dwukrotna przewaga pań. I stad masz taki wybor szeroki :D Jeszcze dochodzi do tego cala masa samotnych matek to mozesz sobie wybierac do woli :D Tak naprawde to kobitki moga przebierac. No chyba ze jestes zainteresowany zwiazakami ze mocno starszymi paniami no to trafiles na zyle zlota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to drugie kazdego faceta ktory zarabia te 2.5-3 tysiace przebije od razu 2 metrowy przystojny dryblas bez pracy nawet majacy 50 złotych w kieszeni od rodzicow :D I tyle z tych twoich teorii o statusie spolecznym.Jak nie masz jakiejs super pracy za 5-10 tys to jestes nikim dzisiaj przy takim ludku nawet bez szkoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""czyli kobiety to materialistki i utrzymanki, ''produkt'' który się kupuje?" Bingo." "dokładnie :) I to zalezy od kasy na której klasy produkt Cie stać :)" Hmm... Tyle ze, jak "produkt" sie znudzi, i sie go wyrzuca na smietnik, albo zamienia na nowy to jakims cudem "produkt" zaczyna okazywac ludzkie uczucia - krzyczec, wrzeszczec, szantazowac emocjonalnie... czemu? Przeciez jak same przyznajecie, jestescie produktem. Wiec ok. Dzis ten produkt, jutro inny. Jakis problem? xxx "Gdyby było tak jak zaklada autor to w Polsce mielibyśmy tak wysoki ujemny przyrost naturalny że za 50 lat w Polsce byłoby z milion ludzi." i tak wlasnie jest. w - jak dobrze pamietam - 2012 albo 2013r Polska pod wzgledem demografii byla na 212 miejscu - na 221 krajow w rankingu. Od wtedy sie ciut podniosło, ale tylko ciut. Wg ostatniego raportu OECD jestesmy najgorszym miejscem do zycia w Europie, mamy najnizsze pensje, i najgorszą dostepnosc mieszkan dla ludzi. (pomijajac sluzbe zdrowia, najgorsze drogi i bezpieczenstwo na nich i pare innych wskaznikow) Dolicz ponad 6000 samobojców rocznie (prawie najwyzszy wskaznik w EU, tylko Malta i Litwa nam dorównują.) i masz obraz Zielonej W(s)ypy. I dlatego nie mam dzieci, i nie bede ich mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×