Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mają ogromne wymagania względem mężczyzn a prawie nic od siebie nie dają

Polecane posty

Gość gość

I to jest niezaprzeczalny fakt. Kobiety wymagają - samochodu : nie, nie jakieś sejczento czy stara corolla... minimum nowy VW Golf, BMW, Audi, Lexus, Mercedes... auto sredniej klasy jak Toyota czy KIA moze byc ale tylko nowa. Zamiast samochodu moze byc jakiś scigacz. - praca : obojetnie jaka, mozesz byc nawet gangsterem ale z odpowiednim dochodem, najnizsza krajowa dla 90% kobiet to smiech na sali - wygląd : wzrost min 175-180, odpowiednia budowa ciała Co jeszcze byscie dodali ? Bo kobieta to co daje w zamian ? Zainteresowan zwykle ne ma zadnych, tylko faceci, kosmetyki, chodzenie po sklepach, kasy zwykle niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę ktoś wklei ten cholernie długo tekst o sprzecznych wymaganiach...aż się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. Autorze, wyjdz do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego wierny, czuły, kochający, odpowiedizalny, troskliwy, meski, pewny siebie, lojalny, stanowczy, ale idący an kompromisy, asertywny, wierny, ambitny, intelignentny, madry, z poczuciem humoru, szarmancki, z manierami, z obyciem, temperamentny, pracowity, empatyczny, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak kobieta to kobieta zasługuje na wszystko co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
A mnie wystarczy dacia sandero taka 3 letnia :) Mój zarabia obecnie 1500 i nie narzekam, sama pracuje, więc nie musi mnie utrzymywać. Co daje w zamian? Jestem dla niego wsparciem, bronie go przed jego rodzinka która go ciągle krytykuje i przechwala sie ile to oni nie zarabiają, dbam o dom (uwielbiam to) sprzątam, gotuje obiadki takie żeby mu smakowało, prasuje mu nawet bokserki (mam manie prasowania, prasuje nawet ręczniki), staram się żeby dom był naszym azylem, dbam o kwiaty, o wystrój, o detale... Pocieszam jak ma doła i go motywuje to pewnie dla Ciebie jest NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ytttttjty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydawało mi się, źe u niektorych jest na odwrót ;) no cóż, kobieta jest ładna to i wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to materialistki kochaja za cos nie w brew ! Do tej listy jeszcze moge dolozyc : - przystojny - 99% nie chce brzydala bo kolezanki beda sie smiac i co powie rodzina , tylko facet nie ma wplywu jaki sie urodzil i co moze jeszcze ma byc sam na tym swiecie ? - wlasne mieszkanie przed 30 bo kobieta wtedy twierdzi ze facet jest odpowiedzialny a prawda jest taka ze kobieta sama ze starymi mieszka i chce sie od nich uwolnic dlatego szuka partnera z lokum by seks z nim uprawiac ! - dobra praca - nie zgodze sie z toba ze byle jaka , napewno musi zarabiac minimum 3000 zl na lape gdzie w tym kraju to zadkosc :D - musi zapewniac rozrywki , atrakcje , miec mnostwo znajomych bo kobieta nie moze sie nudzic ! A tak naprawde co kobiety daja w zamian - nie potrafia gotowac , sprzatac , prac , prasowac , zalatwic zadnych spraw , wychowywac dzieci . Jedyne co potrafia to d**y dawac na lewo i prawo i kase wydawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranie się nawet pod kątem materialnym jest istotne i ja jako kobieta, to wiem. Teraz napisz co materialnego posiadały te kobiety, które masz na myśli i porównamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są wszystko jakieś komunały i stereotypy, żal mi was polaczki . Wiadomo, że nieudacznika nikt nie weźmie no bo po co? Ale z tgo co widze już od dawna odchodzi się od modelu, że tylko facet pracuje a laska siedzi w domu. To było chore. No ale jak to mowia na kafe.... "takie sobie wybieracie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie duzo ludzi na za wysoką postawę roszczeniową co do przyszłego partnera, na kafe też to widać, ale nie mowcie mi że praca czy mieszkanie to jst wymóg. Jak wy chcecie żyć bez tego to ja nie wiem na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'w brew' ???? dobrze ze nie 'w oko' , bo bys slepy zostal :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rzeczy materialne patrzy się gdy kogoś się jeszcze nie kocha. Milosc nie wybiera, mozna zakochać się w kims kto nic nie ma i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na rzeczy materialne patrzy się gdy kogoś się jeszcze nie kocha. Milosc nie wybiera, mozna zakochać się w kims kto nic nie ma i co wtedy?" Kobiety NIE KOCHAJĄ, one WYMAGAJĄ! To po pierwsze. ­ A po drugie, ktoś pisał o penisie? O tym,że facet którego przyrodzenie nie ma minimum 18cm jest skończonym zerem dla kobiet?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończcie to biadolenie bo to jest żałosne, ja nie wierzę że faceci tak potrafią się użalać, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 55555
młody jesteś i jeszcze takimi kryteriami patrzysz na świat,związki i kobiety...owszem nikt biedy nie chce doświadczyc ale jeśli kobieta ma dwie ręce to zapracuje na tzw.waciki:)mam dorastające córki i one chciałyby znaleźc kogoś z wrażliwością na świat ...a to jest żadkością w tych czasach.Szukaj zwykłej normalnej dziewczyny która wie co to praca a przynajmniej tak jest wychowana,oszczędności,poszanowania kasy da się nauczyc wspólnie.Jest tak,że zwracamy uwagę na osoby które są materialistycznie nastawione na drugiego człowieka ale to normalne,przesiewaj znajomości jak przez sito a z czasem trafisz na dziewczynę która trwac będzie przy Tobie.Ja zaobserwowałam zaś inne zjawisko.Coraz więcej jest młodych mężczyzn którzy spaceruja z rękami w kieszeniach i narzekają na kobiety jakie to one są materialistki,no nie tędy droga,jak chłopak pracuje to też nie chce panny która ma dwie lewe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba podobnie jak faceci ? Ile jest nieudacznikow co czekaja az im modelka z nieba spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nikt nie chce nieudacznika :) jak chcecie kobiety i to w dodatku ładne do dawajcie cos kurva od siebie...faceci są żałośni...ru*chać to chcą , najlepiej modelki ale sami to nic od siebie...a jak cie nie stac na kobiete to wyp*rdalaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobiety to materialistki i utrzymanki ''produkt'' który się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli kobiety to materialistki i utrzymanki ''produkt'' który się kupuje" Bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli kobiety to materialistki i utrzymanki ''produkt'' który się kupuje" dokładnie :) I to zalezy od kasy na której klasy produkt Cie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być źle jest dobrze
wymagamy bo możemy wymagać. kobieta wymaga od faceta, ale od kobiety wymaga całe społeczeństwo i media i coraz dziwniejszych rzeczy. kobiety są obecnie coraz bardziej zadbane, ogarnięte, wiedzące czego chcą, a z mężczyznami coraz gorzej, więc... ale miałam to szczęście , że mam cudownego faceta , kochającego i świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×