Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
To dobrze czy źle? O rok się starzejemy Zero perspektyw, prócz samotności:-( Ale Wszystkiego dobrego życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ,kazdy czes jest dobry aby zamienic samotnośc na cos bardziej cudownego ,miłośc we dwoje w szczesciu i radosci ,cieple rodzinnego ogniska,mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie każdy ma to szczęście znaleźć miłość... Drugą osobę do kochania... A wiecznie nadzieją żyć nie można:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie chodzi o szczescie,bo szczescie to cos nieuchwytnego,jakby od nas nie zalezne,a przeciez my sami jestesmy odpowiedzialni za swoje zycie,i jak myslimy,jak pragniemy tak nam sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Najlepszego w Nowym Roku !!! Zdrówka, Szczęścia, Pomyślności Oby uśmiech na Waszych Twarzyczkach gościł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przede wszystkim miłości we dwoje szukajaca,a tak przy okazji gdzie sie tyle podziewałąś,juz sie za Toba steskniłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ siedzę jeszcze w piżamie nie mam bólu głowy nie zabalowałam jedynie szampan i polsat...wprawdzie mogłam iść na bal, ale jakoś mi się nie chciało konika na biegunach ..przegapiłam, a był wogóle? czekam na oferty po nowym roku, może coś wyczaję? pogoda fatalna!!!! mgła wilgoć o nartach mogę zapomnieć od jutra śmigam na basen...po przerwie... :classic_cool: DOSIEGO ROKU 2014 :classic_cool: pozdrawiam wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
Na scynście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie Coby sie wom darzyło syćko boze stworzynie W kumorze, w oborze – wsyndyj dobrze Coby sie wom darzyły kury cubate, gęsi siodłate Cobyście mieli telo wołków kielo w dachu kołków Telo cielicek kielo w lesie jedlicek Telo owiecek kielo mak mo ziorecek Coby sie wom darzyły dzieci – kielo przy piecu śmieci W kozdym kątku po dzieciątku, a na piecu troje Na scynście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok! Coby wom nicego nie chybiało Z roku na rok przybywało A do reśty – cobyście byli scynśliwi i weseli Jako w niebie janieli, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosiego Rku Samotnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej nocy, gościu samotniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Dzień dobry samotnicy, jak się dziś miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosiego roku Gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć TWA Ja tak sobie, chyba już za długo siedzę w domu. Jutro chyba pójdę do pracy i odbiorę sobie ten dzień jakoś później. Zobaczę jak wstanę, czy mi się zechce jechać na drugi koniec Warszawy... A Ty jutro pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Gruntowne porządki? Tak od razu po nowym roku? Ale jak masz energię to czemu nie? Mnie się spacjalnie nie nudzi, ale jakoś tak zachciało mi się zrobić przerwę w mym dłuuuugim leniuchowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno nie robiłam i mam na myśli piwnice...co za różnica kiedy...akurat mam czas, jest ciepło...zrobię i będzie z głowy na jakiś okres... Jeszcze muszę przepisać zadanie domowe, ładnie ułożyć i w połowie stycznia zaliczenie I semestru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Jasne, każda pora jest dobra na porządki. I na naukę ofkors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Nie zauważyłam na razie. Dziś w stolicy było ciemno i ponuro a ja strasznie nie lubię ciemności. Ale się cieszę, że dnia przybywa, pewnie poczuję to gdzieś w marcu he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rakotworcze sa swiece zapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez jestes rakotwórcza i zyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli40
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dziewczynki.:):):) Pogoda cudowna,przypomina wczesna wiosnę.Oj ,mogłaby już być:) Roczek więcej w metryce i tylko to moze smucić:(:(:( Gosciu,wymien jedna rzecz nie rakotwórczą oprócz oczywiscie (sody i nano) bo to cudowne i uzdrowieńcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ Pozdrawiam wszystkich samotnych. Dziś w Warszawie deszcz. A jak tam u was z pogodą i z samopoczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No to ja teraz już mogę wypoczywać na kanapie. Syn właśnie pojechal do siebie, koleżanka drzemie na górze w "swoim" pokoju a jak pochłaniam mleczną czekoladę i jestem całkiem zadowolona z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie przeszkadza wielka dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ No to mamy kolejny dzien nowego roku. Dziś w stolicy zapowiada się w miarę ładna pogoda. D-u-p-ę mam maciupeńką i robię starania, żeby mi urosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×