Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

intensywne cwiczenia

Polecane posty

Gość gość

Jestem 6 miesiecy po porodzie, zaczelam intensywnie ćwiczyć żeby pozbyc się brzuszka, od tygodnia miewam skorcze now w nocy i czasem jestem slaba, nie odchudzam się, myslicie ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się niepokoisz to zrób sobie morfologię. Na skurcze skuteczny jest magnez, a na osłabienie, szczególnie jak przy wysiłku fizycznym bardzo się pocisz orsalit, płyn nawadniający z elektrolitami i glukozą. Sama go często stosuje po aerobiku lub bieganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomyslalam o badaniach krwi, dzięki, takiego plynu tez nie znam ktoś jeszcze ma jakiś pomysl mojetgo stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi w którym miejscu ten skurcz? ja miałam coś takiego niby skurcz uda,tyle,że skurcz da się rozmasować...a to co ja miałam nie dało rady,a do tego mi to coś wędrowało od uda do łydek i trwało 20-30minut.szczególnie w nocy mnie to łapało,że nawet nogą nie mogłam ruszyć... powtarzało mi się to co noc,ale tylko jednej nogi:/ Pierwsze co to pobiegłam do ortopedy.zbadał mnie i stwierdził,że pod względem ortopedycznym wszystko ok.więc najprawdopodobniej to przeciążenie mięśni ;) kazał się smarować żelami przeciwbólowymi i odpuścić na 2tyg.ćwiczenia na tą partie mięśni ;) Jak nie przejdzie to diagnostyka :) Ja nie odpuściłam ćwiczeń,a jedynie zmniejszyłam ilość powtórzen i przeszło :) może masz to samo? ;) tez Ci to wędruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitttta
według mnie to barki witaminowo-mineralne stąd skurcze i możliwe osłabienie. Kup sobie komplet witamin vitabox + wodę mineralną wysokozmineralizowaną (ja lubię muszyniankę). I zrób sobie profilaktycznie badanie krwi - tak na wszelki wypadek. Ciąża jest bardzo wyczerpująca dla organizmu, a do tego potem jak go zaczęłaś intensywnie trenować. Organizm musi mieć czas aby wrócić do równowagi i trzeba bardziej o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wysiłku nie jest trudno o niedobory pierwiastków. ja w czasie treningu sięgam po ustroniankę z potasem, nowy smak, specjalnie dla aktywnych. chcę być szczupła, ale jednocześnie zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniamania
po ciazy bardzo dobrze ze ćwiczysz, nie zaniedbujesz się, ale nie mozesz tez przesadzac bo sie wykonczysz. Jestes pewna ze pijesz wystarczajaco? Bo to sa objawy odwodnienia lekkiego u niektórych. Pij wodę, przynjamniej 1,5 litra dziennie i herbaty typu figura forever (pomoga wrocic skorze do dawnego stanu). Dawaj mięsniom troche odpoczynku, cwicz co dwa dni, nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze, że mi bardzo pomogły trening z trenerką personalną http://aniamatusik.pl/ . Pomogła mnie zmotywować do ćwiczeń i przestrzegania diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
to co ważne dodania i podkreślenia, to objawy związane z bólem mięśni zmęczeniem, niskim ciśnieniem mogą wynikać również z tego, że przy intensywnym treningu razem z potem wypłukujemy potas z organizmu, dlatego warto suplementować się podczas traningów również tym pierwiastkiem, sama przyjmuję katelin + który jest dostępny bez recepty w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×