Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz sie na mnie obrazil

Mąż sie na mnie obraził bo sciełam wlosy

Polecane posty

jak ja bym była w związku z kimś, kogo bym kochała (choć moim zdaniem jedno z drugim się wyklucza w praktyce, ale cóż) to bym przynajmniej informowała, że chcę coś drastycznie zmienić w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Jak szłam do fryzjera nie wiedziałam że aż tak drastycznie zmienię włosy. Postanowiłam to u fruzierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to mąż ma decydować jaką żona nosi fryzurę? kurcze co to Arabia Saudyjska? czasami jestem w sklepie i słyszę jak baby w przymierzalni pytają się facetów czy dobrze wyglądają. tak jakby oni byli ekspertami od mody i wyglądu. ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście:) ciemnogród to chcieć się podobać ukochanemu mężczyźnie, trzeba być feminazisuką, żeby nie być negatywnie ocenianą przez żałosne lewactwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Bardzo je lubił podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Daleko się do siebie nie odzywamy. Wróciłam po 23 poszłam w krótkiej sukience.a niech będzie zazdrosny. Poszłam do łazienki i później do kuchni napić się wody ten podchodzi do mnie i chce mnie całować ale czekałam na jakieś słowo ...usłyszałam ,mam na ciebie ochotę" to spytałam a może coś więcej ,,Chodź do sypialni" nie dziękuje. On chce tylko seksu. I siedzę w dużym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Mój facet też nie chciałby żebym drastycznie ścięła włosy, stwierdził, że jak zaczął ze mną być to miałam długie i tak ma zostać, ale po rozmowie stwierdził, że jak chce to spoko, ale jemu podobają się bardziej długie, ścięłam więc do połowy,a teraz mam już długaśne jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Dalej mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompocie
hehehe mój M też się na mnie kilka lat temu obraził z tego samego powodu, Miałam włosy do ramion, naturalnie lekko kręcone a scięłam prawie zupełnie na krótko - coś w stylu kasi zielińskiej. Dowiedziałam się, że się oszpeciłam i że mam garnek na głowie. Od tej pory jeszcze 2 razy skróciłam drastycznie włosy ale obyło się bez fochów... Włosy nie ręka, odrosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Wczoraj traktował mnie jak powietrze ba dzisiaj rano też a teraz mu się seksu zachciało to od razu malutki się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz tez zmi kiedyś powiedział,ze dosłownie brzydzą go kobiety z krótkimi włosami.oczywiscie dla mnie to glupota ,bo nie każdej ładnie w długich.ja akurat wole długie,bo mam uszy odstajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim włosy rosną tak samo co ty za bzdury piszesz że w rok ci włosy aż tak potrafią urosnąć ależ ty głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz tez lubi dlugie wlosy i wlsnie dlatego niescinam. Chce sie mezowi podobac to dla nie najwazniejsze a nie jakas tam glupia moda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz peruke na leb,prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO, naiwni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Jak mam grzywke to co tydzien musze chodzic ją ściąć. Już raz tak scielam a za rok miałam do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie perukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz sie na mnie obrazil
Po huj mi ona. Teraz wygladam fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×