Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniszka75

niechec do dziecka partnera

Polecane posty

Gość ogosciu
Nie mam wiecej pytan ;) bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla autoironia, tluczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Tak sobie to tlumacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, rece opadly do samej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa okropne , zero emapatii , zero myslenia , ze to dziecko partnera to tylko dziecko, to jest niewyobrażalne dla mnie, zero serca , tylko dla siebie je maja, jestem , kobieta zeby nie bylo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Tak jak piszesz ..do samej ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo jezuuu tu zawsze znajdzie sie jakis obronca tylko nie wiadomo czego , ludzie tu probuja normalnie pogadac a ty znajdz sobie inne forum do wymyslania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Ale czemu sie denerwujesz ? Bo musi byc tak jak ty chcesz ? To publiczne forum,ja twoich zasad na szczescie nie musze przestrzegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obronca dzieciatych panow, ktorzy chcieliby miec ciasteczko i je zjesc :) a tak sie nie da. jesli nie chcesz miec na glowie rozwodki, a zamiast tego wolisz mlodsza, wolna panienke, musisz zaakceptowac, ze ona niekoniecznie ma ochote nianczyc twoje dziecko. a jesli chcesz kobiety, ktora zaakceptuje twoje dziecko, stworzy z n im rodzine- poszukaj rozwodki z dzieckiem. jak to w zyciu- cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Oo jezuuu tu zawsze znajdzie sie jakis obronca tylko nie wiadomo czego , ludzie tu probuja normalnie pogadac a ty znajdz sobie inne forum do wymyslania .... xxxxxxxxxx powiedziales co wiedziales?? co nie wiesz czego , zwyklych relacji miedzyludzkich a nie nienawisci , do innych , bo co?? dziecko Ci k***a wszystko zebierze, a przeciez to TY maz wszystko zabrac dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.23- ten gosc to nie ja. gwoli doprecyzowania ;) mnie twoja obecnosc ani ziebi ani grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Mylisz sie ,nie zawsze dla rozwodnika tylko rozwodka. Uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo, zadziwiasz mnie przenikliwoscia umyslu, ogosciu :) ja nie jestem rozwodka, a jestem zwiazana z rozwodnikiem. ale zdecydowana wiekszosc wolnych panienek ma takie podejscie jak ja. za to rozwodki lub samotne matki stawiaja mniej wymagan, bo same sa obarczone garbem lub kilkoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to jest kiedy ktos niema o niczym pojecia a sie wypowiada , tu nie chodzi o to czy mi cos zabierze czy nie ...ale ty tego nie zrozumiesz obronca sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18.23- ten gosc to nie ja. gwoli doprecyzowania oczko.gif mnie twoja obecnosc ani ziebi ani grzej xxxx a ktory jestes ??? bo sie zgubilam ten dobry czy ten zly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Wiekszosc?nie sadze ale niech ci bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_zly
juz, rozwiewam watpliwosci- jestem gosciem piszacym o wolnych kobietach i rozwodnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_zly
ogosciu, czyzbys byl rozwodnikiem z dzieckiem, ktory poszedl po najmniejszej linii oporu i zagial parol na wolna dziewczyne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość I tak to jest kiedy ktos niema o niczym pojecia a sie wypowiada , tu nie chodzi o to czy mi cos zabierze czy nie ...ale ty tego nie zrozumiesz obronca sie znalazl xxxxxx oweszem czemu mam nie rozumiec pochodze z takiej rodziny i da sie tylko trzeba chciec i miec dobra wole, anie mowic nie bo nie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc_zly juz, rozwiewam watpliwosci- jestem gosciem piszacym o wolnych kobietach i rozwodnikach usmiech.gif xxxxxxxxxx czyli calkiem zly nie jestes , oblecisz w tlumie ,wieksze wredoty znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_nie_calkiem_zly
no dobra, skoro tak mowisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc_nie_calkiem_zly no dobra, skoro tak mowisz smiech.gif xxxxxx juz mi lepiej na duszy , bo calkiem dobrym to nie da rady byc , ale niecalkiem zly to juz Cie lubie nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Haha dobre,rozwiodlem sie dawno temu ,dziecko mam w wieku szkolnym. Moja druga zona nie stawia mi takich dziwnych zakazow,nie jest rozwodka. Corka opiekuje sie ja,ale z zona bardzo dobrze sie dogaduje. Mamy tez wspolne dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_nie_calkiem_zly
a czy twoja zona ma wlasne dziecko? lub jest biedna, chora, ma DDA, ma kiepska prace, niezbyt ladna, pochodzi ze wsi, jest starsza, nie ma rodziny itp? jesli tak- wiesz dlaczego nie stawia wymagan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_nie_calkiem_zly
aha, zapomnialam o najwazniejszym- czy twoja zona pracuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Nie ma wlasnych dzieci ,nie jest biedna,ani ze wsi ani brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Pracuje,skonczyla studia,mieszkamy w duzym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_nie_calkiem_zly
no to moze jest wyjatkiem, ciesz sie poki mozesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogosciu
Ciesze sie,bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_nie_calkiem_zly
ale przynajmniej miej tyle przyzwoitosci, zeby nie obarczac zony opieka nad tym dzieckiem/. to twoj obowiazek, nie zrzucaj go na zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×