Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość karolina025

budowa domu

Polecane posty

Dzięki wielkie za ciekawe porady. Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitek

Na poczatku warto poradzić się architekta, żeby zrobił wstępny projekt, a poźniej kosztorysanta, żeby realnie owszystko wycenił. Firm RS-DOM oferuje wszystkie te usługi w zakresie swojej działalności, a także możepoźniej zająć się właściwą budową.Wszyzstko jak najbardziej profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Z mężem zdecydowaliśmy się na budowę domu, już mieliśmy podpisaną umowę z firmę All Concept Jakub Dalkowski, jednak w ostatniej chwili zdecydowaliśmy z mężem, że lepszym rozwiązaniem dla nas będzie kupno mieszkania, firma All Concept miała ciekawą ofertę projekcji domu, jednak, opłacało się bardziej kupić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą, która zajęłaby się budową domu polecam zapoznać się z ofertą www.skybud.eu Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam firmę Ligar http://ligar.pl/ ze Stargardu. Realizują piękne projekty domków drewnianych, parterowych i piętrowych. Posiadają bogatą ofertę projektów, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomir_buduje

Witam, Jeśli szukasz pracowitych kreatywnych,pracowitych i zaangażowanych ludzi, którzy zbudują twój dom. Zapraszam tutaj http://www.monsan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

System gospodarczy wychodzi o wiele taniej, ale szerzej mozesz przeczytac tutaj

bedziecieplo.pl/wznosimy-dom-jednorodzinny-cz-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinn

Jeśli chodzi o firmę zajmująca się usługami budowlanymi i sprzedażą kruszyw to sprawdźcie sobie bytomską Messę. Do tego zajmują się wyburzeniami i niwelacją terenu pod budowę. Na bank będziecie zadowoleni z ich usług bo wszystko wykonują solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

U nas przydał się na pewno agregat. Wynajem się nie opłacał więc kupiłem swój z kruzera, który swoją drogą jest z nami do dziś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKLNN

Gdzie kupiony ten agregat Kruzer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnusiaWwa

Polecam zakupy bezpośrednio w sklepie Kruzera, jest duzy wybór a i przesyłka szybko dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKLNN

Dziękuje. JUż wszystko zamówione, bezproblemowo, wygodnie i nadal w dobrych cenach, ciekawe jak będzie z uzytkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

U nas też agregat był konieczny. Zamówiliśmy kruzera przez internet- to już było kilka lat temu, i jest z nami do dziś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daroo

Podpisuję się pod kruzerem. U mnie na budowie sprawdził się znakomicie, i gdybym miał kupować drugi raz wybrałbym dokładnie ten sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzewski

Który model polecasz? Jaka moc, jaki rozruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja polecam zadbać też o ogród. Fajne jacuzzi do ogrodu (polecam model Eva od ePraktyk.pl), jakieś mebelki no i drzewka, krzewy - ogród to duma każdego domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan88
Dnia 27.08.2019 o 20:18, Gość grzegorzewski napisał:

Który model polecasz? Jaka moc, jaki rozruch?

zerknij na ten model https://kruzer.pl/strona-glowna/19-51-agregat-pradotworczy-kruzer-th6500.html#/26-zestaw_transportowy-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenek

Przy budowie domu jest tyle kosztów, że aż szkoda gadać. Na początku i tak trzeba zrobić sobie kosztorys, jakie prace, za ile. Bez takich wstępnych szacunków, to nawet nie ma się za co zabierać. Samo postawienie to i tak pikuś w porównaniu z wykończeniem. Tutaj jest jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o materiały itd. Same instalacje to już są koszty. A przecież nie można brać najtańszych bubli. Najlepiej wcześniej sobie posprawdzać kilka ofert, porównać. My tak zrobiliśmy przy każdym etapie. Przy instalacji elektrycznej też. Elektryk wycenił nam wszystko od A do Z, łącznie z osprzętem. W propozycji uwzględnił osprzęt z firmy Ospel. Sprawdziliśmy sobie z zoną czy na pewno nam się podoba. Sprawdza się bez zarzutu do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szot

Zamarzyło mi się  kiedyś że razem z rodziną zamieszkam w domu jednorodzinnym dokonałem tego. Budowę domu zleciłem tej firmię http://sourcemania.pl/  zaproponowali mi korzystne warunki , zrobiliśmy kosztorys dogadaliśmy termin i zostały rozpoczęte prace .Obyło się bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji . Uważam że ta firma jest godna polecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szot

Zamarzyło mi się  kiedyś że razem z rodziną zamieszkam w domu jednorodzinnym dokonałem tego. Budowę domu zleciłem tej firmię sourcemania.pl  zaproponowali mi korzystne warunki , zrobiliśmy kosztorys dogadaliśmy termin i zostały rozpoczęte prace .Obyło się bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji . Uważam że ta firma jest godna polecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mocarska

Projekt domu projektem domu, ale projektant wnętrza na typ etapie tez jest wg mnie niezbędny. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordi

Budową - od projektu po wykończenie zajmie się firma TS-koncept. Świetna, solidna firma, fachowcy jak się patrzy. U nas uwinęli się z robotą szybko i w terminie, także jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Nie tylko zajmą się domem, ale też przestrzenią wokół niego - ogrodzeniem, układaniem kostki a nawet założeniem ogrodu, my z tych opcji skorzystaliśmy. Firma funkcjonuje w województwach lubelskim i mazowieckim. Gwarantuję, że u was też się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

Moim zdaniem piwnica nie jest aż tak potrzebna lepiej zbudować sobie na podwórku małą szopkę i tam trzymać sprzęt do ogrodu, ziemniaki, słoiki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimeteriusz
Dnia 20.11.2019 o 11:01, Dan27 napisał:

Budowa domu jest inwestycją zarówno czasochłonną jak i przede wszystkim kosztowną. Ja budowę domu od podstaw w okolicy Lublina zleciłem firmie RS-DOM. Super fachowcy, solidne wykonanie, terminowość i korzystna cena, także jestem bardzo zadowolony zarówno ze współpracy jak i wykonania przedstawionego projektu.

O proszę! U mnie także dom stawiała firma RS-DOM i z całym przekonaniem mogę przyłączyć się do powyższej opinii. Wszystkie zadania mają starannie rozplanowane i przykładają się do ich wykonania ze 100% dokładnością.  Dom wybudowany był od podstaw i tej samej firmie poleciłem także jego wykończenie. Z inwestycji jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Mnie na budowie na pewno przydał się agregat. Zamówiłem taki z kruzera i jest ze mną do dziś jako zabezpieczenie na wypadek awarii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie o szalunki, to u nas naprawdę dobrze sprawdziły się te http://szalbud.pl/szalunki-scienne/. Generalnie dobrze, że mają opcję wynajmu, to jak dla mnie jest bardziej opłacalne niż inwestycja w nowe bo przecież po co jak człowiek buduje tylko raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy własnie w trakcie budowy domu i chcemy postawić na rekuperację, ze względu na oczyszczanie powietrza. Zastanawiamy się nad systemem HRU-PremAir. Co myślicie o nim ? Ma go ktoś z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×